Esą politikoje mašinoje taip pat iš anksto buvo sumontuota pasiklausymo įranga. Pareigūnai ilgiau nei 7 mėnesius sekė ir dabar jau buvusį Seimo narį ir koncerno ,,MG Baltic“ viceprezidentą Raimondą Kurlianskį. Klausėsi jų pokalbių.
Advokatai atkakliai tikino, kad Kurlianskis su pinigais neturi nieko bendro. Dabar, anot „Delfi“ šaltinių, aiškėja, kad pinigus verslininkas galėjo perduoti asmeniškai. Kurlianskio advokatai tikina tokios informacijos byloje kol kas nematę.
Anot šaltinių, užfiksuoti ir susitikimai, kuriuose Masiulis ir Kurlianskis galimai tarėsi dėl kyšio. Po galimo kyšio paėmimo E. Masiulis, kaip ir pinigus perdavęs R. Kurlianskis, sulaikyti nebuvo – sprendimą juos sulaikyti ir apklausti Generalinės prokuratūros ir STT pareigūnai priėmė tik po dviejų dienų. Netgi avarija po Liberalų būstinės langais gegužės 7-ąją, kai girtas vairuotojas rėžėsi į STT automobilį, esą politiko nesutrikdė. Kyšį jis galimai paėmė praėjus trims dienoms nuo šios avarijos. Šaltinių teigimu, didelio rezonanso sulaukusį tyrimą atliekantys pareigūnai šiuo metu yra paskyrę ekspertizę – jos metu siekiama ištirti, kieno pirštų atspaudų ar DNR dalelių yra ant pinigų.
Beje, užsimenama, kad pareigūnai norėjo įrengti pasiklausymo aparatūrą ir „MG Baltic“ vadovų patalpose, bet šios idėjos buvo priversti atsisakyti, nes į patalpas galima patekti tik pasinaudojus pirštų antspaudu.
Pasirodžiusių naujų detalių apie galimo kyšininkavimo skandalą prokuroras nekomentuoja.
Plačiau apie tai – TV3 reportaže.