Ir toliau be kluptelėjimų šiame Europos čempionate rungtyniauja Slovėnijos krepšininkai. D grupės varžybose slovėnai 70:61 (14:15, 15:15, 21:17, 20:14) nugalėjo Belgijos krepšininkus, kuriems tai buvo jau ketvirtasis pralaimėjimas.

Iki susitikimo pabaigos likus žaisti 2 minutes ir 15 sekundžių Christophe‘as Beghinas smeigė tritaškį ir slovėnų pranašumas sumenko iki minimumo (62:61). Visgi persverti rezultato Belgijos krepšininkams nepavyko. Į belgų tritaškį varžovai atsakė spurtu 8:0 ir rungtynių baigtis tapo aiški.

Slovėnai šiame susitikime užtikrintai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių. Slovėnijos rinktinė atkovojo 40 kamuolių, o belgai – vos 28.