Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Aplink nei pelių, nei šeškų ,nei kačių nebus.
Didysis apuokas yra vienas iš nuostabiausių Lietuvoje gyvenančių paukščių. Mano kolegė jį iš rankos lesino šviežia vištiena. Paukštelio gerumas ir dydis įstabus ir labai jau gražiai mokėjo paprašyt. Sotus skrisdavo pamiegot. Kievieną kartą laukdavom susitikimo su šituo gražuoliu.
Koks liuks straipsnis, video! Gražūs paukščiai, o mažyliai kokie faini ir tėvų meilė jiems. Gera širdyje skaityt, žiūrėt. Sėkmės visiems! O žmonės šio namo, matyt visi yra geri, nuoširdūs! Būkite laimingi.
Pagaliau pauksciukiai isgarsino Siaulius Pasaulyje
Bobų kunkurentai,, šitie sparnuatiejj, nors malonei ukauja, tai ne parsavedes su nutysusiai tesmenims sėdinčios palei langą arba ant sualiukų palei laiptinės duris
@Jonas
o tavo mamulė kaip nenutįsusi per jokią vietą
@Jonas
Kokios lyties esi, Jonai, kad labai jau piktas ant moterų?
tikri šiauliečiai, apuokas gyvema mieste?, kaip grobuonis, idomu. filmą PREDATOR priminė.
čia ta pati vieta kurią Marius Čepulis savo laidoje apie gamtą rodė?Sėkmės ir paukščiui ir gyventojams!
REKLAMA
REKLAMA
Šiaulių daugiabutyje apsigyveno didžiojo apuoko šeima, gyventojai sako pripratę: „Žmonos kitą sykį ne tiek ūkauja“