Trečiąją nesėkmę ketvirtose Europos taurės turnyro A grupės rungtynėse patyrė Šiaulių „Šiauliai“, Salonikuose 65:85 (15:20, 24:19, 14:15, 14:31) nusileidę vietos „Aris“ komandai, kuriai tai buvo trečioji pergalė.

Po šios pergalės graikai grįžo į pirmąją grupės vietą, o šiauliečiai taip ir liko ketvirtoje pozicijoje.

Pasinaudoję varžovams pakankamai blankia susitikimo pradžia, šiauliečiai po pirmųjų trijų minučių buvo priekyje – 4:6. Graikai ir toliau rungtyniavo lyg apsnūdę, o „Šiauliai“ sėkmingai laikė iniciatyvą savo rankose – 9:11. Kėlinio pabaigoje lietuviai įsibėgėjo. Po kelių rezultatyvių šiauliečių atakų svečių pranašumas išaugo iki šešių taškų – 11:17. Antano Sireikos komanda diktavo savo sąlygas ir pirmąjį kėlinuką laimėjo penkiais taškais – 15:20.

Antrasis kėlinys „Šiauliams“ prasidėjo tragiškai. „Aris“ pataikė du tritaškius iš eilės ir žaibiškai persvėrė rezultatą – 21:20. Svečiai gynyboje susidūrė su tomis pat problemomis kaip ir pirmajame susitikime. Šiauliečiai sunkiai tvarkėsi su varžovų snaiperiais, o deficitas išaugo iki septynių taškų –30:23. Vis dėlto „Šiauliai“ sugebėjo atsitiesti ir pernelyg atitrūkti priešininkams neleido – 35:32. Ramų ir užtikrintą žaidimą demonstravę Lietuvos krepšininkai pasivijo „Aris“ ekipą ir po dviejų kėlinukų rezultatas buvo lygus – 39:39.

Po pertraukos šviežesni atrodė lietuviai. Įpusėjus trečiajam ketvirčiui po Mindaugo Kuzminsko dvitaškio su pražanga „Šiauliams“ pavyko šiek tiek atitrūkti – 40:46. Šiauliečių pranašumas netrukus pasiekė ir dviženklę ribą – 40:50. Vis dėlto antroje kėlinio pusėje „Aris“ perėmė iniciatyvą ir ėmė pavojingai artėti – 50:47. Išlaikyti persvaros svečiams taip ir nepavyko. Prieš lemiamą rungtynių dalį Salonikų komanda turėjo minimalų pranašumą – 54:53.

Ketvirtajame kėlinyje pakilimas jautėsi ne tik tribūnose, tačiau ir aikštėje. Graikai tvirtai laikė žaidimo vadžias, o po trijų tritaškių iš eilės pasiuntė varžovus į nokdauną – 73:60. Po tokio smūgio A. Sireikos kariauna atsigauti jau nebepajėgė. „Aris“ išlaikė apčiuopiamą pranašumą ir atsirevanšavo lietuviams už nesėkmę Šiauliuose – 85:65.

„Aris“: Michalis Kakiouzis 24 (7 atk. kam.), Jeremy Richardsonas 14, Juanas Dixonas 13, Nikos Hatzivrettas 10.

„Šiauliai“: Derrickas Low 16, Arvydas Šikšnius 13, Mindaugas Kuzminskas 12, Brandonas Brownas 8, Deivydas Gailius 6, Mindaugas Žukauskas ir Raitis Grafas po 5, Vytautas Šarakauskas 2.