Metas ieškoti ryškių rūbų, gryninti sintetiką, blizginti aukso ar jo pakaitalų grandines, pratintis prie tamsos, sklindančios per didelius akinius nuo saulės, ir nusiteikinėti lėtai judėti pagal oldschool repo beat'ą.
Šeštadienį, birželio 20-ąją visa tai pravers užsukus į dar vieną esminį vakarėlį klube „Woo“. Jūsų dėmesiui - „Kool Fab aka Fab Dressedwell LIVE“, perkelsiantis į Bronksą, vieną kiečiausių Niujorko rajonų.
Gimęs įtėvio ir nesantuokinės jo sesers šeimoje, Bronkso priemiesčiuose, tuomet dar Kool Fab Supapimp vadinęsis jaunuolis niekada nesimėgavo lengvu gyvenimu. Nuolat trūkstant pinigų „Woo“ šeštadienio herojus jau būdamas 7-nerių subūrė pirmąją savo gaują, pavadintą „The Gang Squad Clique“, su kuria kontroliavo visą savo gatvę, bei vakarinę sankryžą. Susišaudymai ir narkotikų pakuotės jaunajam Koolui atstojo birbynę ir Lego kaladėles. Nesiliaujančios kovos su kaimyninėm grupuotėm vienijo ir grūdino jaunuosius gęnksterius, be abejo nebūdavo apsieinama ir be aukų.
Prisimindamas tuos laikus atlikėjas įsiaudrinęs pasakoja: „Sušiktas šūdas buvo pašėlęs, žinai ką aš sakau. Tu žinai, galima sakyti aš gyvenau ant kalių kupetos, žinai ką aš sakau. Aš buvau sušiktas karalius, žinai ką aš sakau“. Deja, ilgainiui grupuotėje kilo vidinių nesutarimų, taip pat pralaimėjus keletą lemiamų kovų su konkuruojančiomis grupuotėmis ir teisėsaugai susėmus didelę dalį Koolo sėbrų, jis nusprendė pasukti savo gyvenimą kita linkme. „Mečiau tą mėšlą, nes tai buvo mėšlas“, prisimena Kool Fab. Jo simpatijas iš karto užkariavo adata ir siūlas.
Visai netrukus, būdamas aštuoniolikos ir pakeitęs savo pseudonimą į Fab Dressed Well, jis jau buvo vienas įtakingiausių Bronkso siuvėjų. Bet lemtingiausias posūkis Fabo gyvenime buvo tuomet, kai vieną dieną senas pažįstamas pas jį atvedė pradedantį reperį pasivadinusį Flashing Master. Fab Dressed Well kaip dabar prisimena: „Vos tik jį pamatęs, iš kart pasakiau: tu atrodai kaip šūdo gabalas, juodaodi. Tu neparduosi nei vieno įrašo atrodydamas, kaip šūdo gabalas, juodaodi. Ir kas čia per vardas? Nuo šiol tu būsi Grandmaster Flash, ir aš aprengsiu tave, kaip tikrą sušiktą žvaigždę“. Nors biografijos tai nutyli, bet daugelis muzikos kritikų sutinka, kad būtent Fabo dėka, Grandmaster Flash ir pelnė savo šlovę.
Muzikinė Fab Dressed Well’o karjera prasidėjo tuomet, kai eilinį kartą atėjęs išmatuoti padidėjusių Grandmaster Flash juosmens matmenų, siuvėjas Fabas gavo pasiūlymą susitaisyti jo seną sintezatorių. Sutaisytasis sintezatorius grojo tik vieną oktavą, bet vos išgirdęs jo skleidžiamus garsus, Fab iš karto pradėjo repuoti. Nuo šios akimirkos jo karjera vystėsi kosminiais greičiais.
Albumas po albumo Fab Dressed Well užkariavo daugelio savo žemiečių ausis, o jo albumai „Ma’ needl ‘z ma’ bullit“, „From top to the top“ bei vienoktavių improvizacijų rinkinys „Ginger Wookie Bitch“, iki šiol laikomi moderniąja klasika. Fabas visada buvo individualistas, labai atsidavęs savam stiliui, ir, nepaisant to, kad pasiūlymų turėjo įvairių, visuomet kurdavo vienas: „Aš turėjau daug sušiktų pasiūlymų iš sušiktų juodaodžių dirbt kartu. Prie mano durų eilėmis stovėjo tokie vardai, kaip Kurtis Blow, Melle Mel, o vėliau ir jauni pajacai Method Man, Dr. Dre, Ice Cube ir daugelis kitų. Bet aš visiems jiems atsakydavau, kad jie eitų ir užsikruštų save“. Toksai požiūris ir užsispyrimas ir lėmė unikalų Fabo skambesį, kurį pripažįsta viso pasaulio muzikos mėgėjai. Per savo karjerą atlikėjas dalyvavo daugybėje festivalių ir rengė koncertus daugelyje skirtingų šalių ir žemynų.
Legendinį siuvėją - reperį „Woo“ šeštadienį sutiks pasipuošę ir nusiteikę Lietuvos didžėjai, šią naktį grosiantys vien tik repą. Tai - Quazar ir Justas Fresh iš „Mondayjazz“ bei kadaise repo grupę valdęs Manfredas iš „Metal on Metal“. Kuo ryškiau įsikūnysi į „Dressedwell“ epochos personažą - tuo kiečiau bus visiems.