• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS


Galėtumėte patys išvardinti tokių šeimyninių porų, kai pagrindinė seksualinių santykių problema yra būdas nubausti savo partnerį – neteikiant jam ar jai sekso. Ir tuomet svarbu tampa ne pati priežastis dėl ko taip atsitiko, bet kad žmogus netenka net menkiausios galimybės sugundyti savo antrąją pusę seksualiniams žaidimams. Juk kuo puikiausiai žinote išsireiškimą „nedavė“.

REKLAMA
REKLAMA

Todėl šeimoje atsiranda dvi pusės – nuskriaustasis (-oji) ir streikuotojas.

Statistika


  • Apie dvidešimtuosius metus, penktas iš dešimties vaikinų ir merginų, vienaip ar kitaip jau yra susidūręs su seksualiniu streiku.

  • Trisdešimties, septyni iš dešimties vyrų ir moterų, vienaip ar kitaip asmeniškai yra susidūrę su seksualiniu streiku.

  • Keturiasdešimties, kas yra seksualinis streikas žino jau beveik šimtas procentų visų apklaustųjų vyrų ir moterų.


Išvados? Vienaip ar kitaip bent kartą per gyvenimą su šia problema susiduria visi vyrai ar moterys. Tačiau žvelgiant į vyrų ir į moterų kreivę, diagrama šiek tiek skiriasi.

REKLAMA

Moterys prisipažįsta, kad jos naudoja seksualinį streiką dažniausiai nuo septyniolikos iki trisdešimties metų, kai pačios moterys yra labai patrauklios, o jų vyrai yra aktyvūs – tuomet toks būdas „nubausti“ duoda teigiamą efektą. Vyrai, netekdami „saldaus vaisiaus“, greitai pasiduoda ir atsiprašinėja, netgi už tai, ko nėra padarę.

REKLAMA
REKLAMA

O štai vyrai taip elgiasi atvirkščiai, sulaukę brandesnio amžiaus, t.y. po 30 metų, kai jų pačių seksualinė motyvacija yra susilpnėjusi, todėl išgyventi 2-4 dienas be sekso nėra taip sunku. Damos, po 25-30 metų, ypatingai noriai dalyvauja intymiuose žaidimuose, todėl likusios be vyriško dėmesio, labai susierzina.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kodėl vyksta seksualiniai streikai?


  • Apie 40 proc. seksualinių strekų iškyla visiškai nesusiję su intymiu partnerių gyvenimu! Kažkas ant kažko supyko, įsižeidė, kažkas ne taip kažką pasakė, kažkas grįžo blogos nuotaikos namo ir pan. Atsakas – seksualinė tyla.

  • Tik 20 proc. seksualinių streikų turi būtent seksualines priežastis: kažkuris partneris kategoriškai atsisako oralinio arba analinio sekso, kai kas yra pavargęs, serga arba blogai jaučiasi, todėl atsisako sekso tuomet, kai antroji pusė tiesiog netveria savyje. Kiti atvejai – neteikdamas sekso, partneris ar partnerė nori, kad antroji pusė sulieknėtų, nupirktų atostogų kelialapį arba sutiktų pagaliau išbandyti grupinį seksą.

  • Apie 15 proc. atvejų seksualinis streikas nėra susijęs su jokiomis priežastimis: tokiu atveju žmogus laukia bet kokios priežasties, kad tik išvengtų sekso. Ir tai daro su malonumu.

  • Apie 10 proc. seksualinių streikų susiję su noru įrodyti savo partneriui, „kas namuose šeimininkas“. Tiek aukščiau paminėtas, tiek ir šis pavyzdys yra kai partnerių seksualinis gyvenimas nėra labai svarbus ir seksas yra reikalingas tik ambicijoms reikšti.

  • 10 proc. seksualinio streiko atvejų susiję su seksualinėmis priežastimis: partneriais prisimena tam tikrus neištikimybės atvejus, jų nuotaika keičiasi kuriam laikui nepriklausomai nuo to, kad partneris nusiteikęs priešingai. Kiti gi atvirkščiai, nori sugauti savo partnerį nusikaltimo vietoje, tačiau patys neteikdami sekso, tiesiog laukte laukia, kol partneriui susikaups įtampa ir jis pats „nueis į kairę“ – o tada ir lauktas skandalas!

  • 5 proc. seksualinių streikų gali būti priskiriami melagingiems streikams, kai vienas iš partnerių neteisingai interpretuoja seksualinį ar kitą savo partnerio poelgį, ir tuomet atsako jam ar jai seksualiniu streiku. Tarkim, žmona jaučia didžiulę įtampą darbe (patikrinimas, projekto pabaiga ar pradžia ir pan.), ir tuomet jai nerūpi ne tik namai, bet ir seksas. Vyras tuo tarpu nusprendžia, kad moteris vengia sekso specialiai norėdama jį paerzinti ir išprovokuoti.


Taigi, galima pastebėti, kad apie 70 proc. atvejų visi seksualiniai streikai yra visiškai nesusiję su intymiu vyro ir moters gyvenimu. Tik 20 proc. visų seksualinių streikų atvejų tiesiogiai susiję su intymia sfera. Na, o 10 proc. streikų neturi jokio ryšio su santykiais.

Seksualiniai streikai dažniausiai yra naudojami spręsti tas problemas, kurios neturi jokio tiesioginio ryšio su intymia sfera. Taigi, tokio tipo streikai yra ne kas kita, kaip būdas patenkinti savimeilę, nustatyti savo poziciją ir priversti partnerį kažką keisti. Dažniausiai seksualinius streikus palydi stiprus noras atkeršyti savo partneriui. Tačiau niekas neatsižvelgia į tai, kad tiek vyrai, tiek moterys į seksualinius streikus žvelgia ypatingai neigiamai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų