Cheryl Cohen-Greene, sekso terapeutė ir surogatinė sekso partnerė įkvėpė sukurti „The Sessions“ („Intymios pamokos“), o dabar kartu su 45 m. britu Clive pasirodo dokumetiniame filme, pasakojančiame apie poros terapiją, pasibaigiančią vyro nekaltybės praradimu, praneša nydailynews.com.
Nors filmas „Intymios pamokos“, kuriame Helen Hunt vaidina surogatinę sekso partnerę, padedančią paralyžuotam vyrui, ir negavo Oscaro, tačiau jis keičia gyvenimus.
Tai gali patvirtinti ir 45 m. IT inžinierius Clive‘as iš Didžiosios Britanijos, kuris dar visai neseniai buvo nekaltas ir tuo nepatenkintas.
Jo gyvenimas visiškai pasikeitė, kai jis nuskrido į JAV susitikti su C. Cohen-Greene. Clive‘o terapija buvo nufilmuota naujai britų televizijos laidai „Nekalti keturiasdešimtmečiai“. Terapija truko dvi savaites ir buvo skirta vyrui apsiprasti su savo seksualumu. Laidoje taip pat pasakojama Rosie istorija – 29 metų mergina bando susidoroti su pasišlykštėjimu vyrais padedama surogatinio sekso partnerio Gary‘o.
Apie 10 procentų C. Cohen-Greene klientų yra nekalti todėl, kad daugelį metų visą savo laiką skirdavo darbui arba kitoms veiklos, o seksualinį gyvenimą tiesiog pamiršdavo.
Terapeutė pasakoja, kad tokie asmenys nusprendžia, jog nenori pasirodyti visiškai nepatyrę ir tuomet kreipiasi į surogatinės terapijos specialistus.
Su savo surogatiniais sekso partneriais klientai neturėtų užmegzti ilgalaikių santykių, nes terapijos metu jie tiesiog gauna žinias, kurias turėtų taikyti tikruose santykiuose ateityje.
Surogatiniai partneriai kol kas tėra marginalinė terapijos sritis: JAV yra registruota tik 30 tokių specialistų.
Nors kritikai dažnai teigia, kad tokia specialybė yra gana artima prostitucijai, C. Cohen-Greene mano, kad klaidingesnės nuomonės būti negali.
Pasak specialistės, skirtumus geriausiai atskleidžia palyginimai. „Jei einate pas prostitutę, tai panašu į apsilankymą restorane. Peržiūrite meniu, išsirenkate, ko norite, tada tikitės, kad jums patiks, ir galbūt norėsite sugrįžti. O bendravimas su surogatiniu partneriu tai tarsi ėjimas į maisto ruošimo mokyklą. Jūs gaunate ingridientus, išmokstate gaminti patiekalą ir tada svarbiausia toliau bandyti tai daryti savarankiškai ir nebegrįžti į mokyklą“.