Ketvirtadienio vakarą Vilniaus „Žalgiris“ pratęsė savo sėkmingą pasirodymą Konferencijų lygos atrankoje, kur pirmose antrojo etapo rungtynėse 2:1 nugalėjo Kipro „Paphos“ klubą.

23

Pirmajame kėlinyje persvarą vilniečiams sukūrė puikiai progas realizavęs Liviu Antalis. Iš pradžių „Žalgiriui“ apsigynus po pavojingos atakos prie jų vartų, rumunas pabėgo prieš vartininką ir tiksliu smūgiu išvedė savo komandą į priekį.

Vėliau jis pasinaudojo varžovų gynėjo klaida. Jam neapskaičiavus kamuolio skriejimo krypties L. Antalis nieko nelaukęs iššovė kamuolį į varžovų vartus.

Po pertraukos išlaikyti dviejų įvarčių pranašumo jiems nepavyko. Po kampinio įvartį pelnė Jairo.

Primename, kad šios komandos tarpusavyje rungtyniavo pirmą kartą.

Atsakomasis šių komandų mačas įvyks po savaitės Kipre, o kitame etape šios poros nugalėtojas kausis su „CSKA 1948“ ir „Budučnost“ poros nugalėtoju.