Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
gaila skaityti komentatorių kurie kalba apie apkaltas,prezidentę rinko ne klanai,o Lietuvos žmonės ir ne kažkokiiom asmenybėm spręsti apie apkaltas..seimas susuikompromitavęs,reitingai gale,kiti triukšmo kėlėjai atrodo yra veikiami kažkokio klano ar tik ne agurkų rekla muotojo? nes prieš tai labai taip pat apie prezidentę laidė,o dabar matyt pagal užsakymą veikia kiti ir tos amsenybės labai aiškios,velkasi įvairūs šleifai:parexo,kyšininkavimo,sovietinio palikimo-mentaliteto kiršinti tautą,nors praėjo 20 metų,jaunimui tai įgrįsę iki gyvo kaulo, sovietiniams ir marazmatikams,dar vis vaidenasi ,kad jie čia superines sensacijas laido-atgyvena ,įdomu tik seneliams ir matyt kraujo ištroškusiems,kerštautojams, tokios klaiuzės kurios niekuo neparemtos,tik gaila kad žiniasklaida matyt pagal užsakymėlius vykdo tai,o ne žiūri į prieki ,nepersitvarko
pasirašykite Vaišvilos peticiją apkaltą prezidentei
DĖL SNORO AFEROS PLĖŠIKĖI D.GRYBAUSKAITĖI APKALTĄ IR Į KALĖJIMĄ!
Teisingumas yra valstybės pamatas. Prezidentė ir Seimas matyt nepastebi , kad jis byra jų valdymo laikotarpiu. Kodėl Lietuva nepasimoko iš iš kaimynų: Ukrainos valdymo atsakomybės , Baltarusijos kovos su vagystėmis ir kyšininkavimu? Valdantieji ponai gina gėdingas vakarietiškas madas ir iškrypėlius, kas yra prieš daugumos Lietuvių tikėjimą ir papročius.
iš visų veiksmų ,kuruos mes pamatėm per paskutiniuosius metus galima suprasti, kad jos elgesys Lietuvai atneša nuostolius.Ji savo norus iškelią į Liudoviko XIV principą-" valstybė tai aš". kaip atsitiko kad ši panelė taip greit suabsoliutino jos veidmenį.Mes?! Opozicijos nebuvimas per jos pirmųjų 4 m. kadenciją. "Valdžia žmogų gadina, o absoliuti valdžia gadina absoliučiai".Atrodo Makiaveli pasakęs.jį nesugadins žmogaus, kuris gyvena ėl visuomenės, patriotą.bet ji sugadins karjeristą ir savimeilą. tair ir atsitiko pas mus. O luošo vairovo mums nereikia- pavojinga gyvybėi
Pikasai, užknisi savo kopypastinimu. Vietoj kelių protingų žodžių kažkoks jovalas.
Visada verta pasistengti įžvelgti prezidentės D.Grybauskaitės ir negatyvius, ir pozityvius veiksmus. Ar galima buvo pagalvoti, kad šalies vadovė gali taip ilgai slidinėti ant buvusio ministro R.Palaičio primėtytų banano žievelių. Pagal dabartinius prezidentės pasisakymus, susidaro netgi įspūdis, kad teismai tik tada yra teisėti ir teisingi, kai nepaliečia šalies vadovės kažkokių, netgi nelabai aiškių interesų.

Kad teisinė sistema yra sudėtingoje situacijoje - nesunku pastebėti. Tačiau tikrai ne visi teisėsaugos pareigūnai yra nekompetentingi ir nesistengia sąžiningai atlikti savo pareigų. Matėme, kad ir D.Kedžio istorijoje specifinės jėgos turėjo pasitenkinti tik kelių teismų teisėjų, švelniai sakant, keistu darbu. Nereikėtų FNTT skandalo suplakti su pedofilijos ir žudynių ar V.Pociūno skandalų skandinimu, nesiskaitant su jokiomis priemonėmis. Net ir premjero A.Butkevičiaus nuomone, valstybės kompensacijas už FNTT vadovų patirtus nuostolius turėtų padengti kalti asmenys. Manau, kad premjeras pirmoje eilėje turėjo galvoje buvusį ministrą R.Palaitį. O gal išryškės ir daugiau atsakingų?

Manau, kad dabartiniai prezidentės teiginiai yra iššaukti būtent jos asmeninių ambicijų. Kalbant apie tokias subtilias aplinkybes, jos teiginiai apie "moralines priežastis" ar "nepriekaištingų reputacijų" būtinumą būtų visai prasminga konkrečiai paaiškinti, kas turima galvoje. Galima kritikuoti net ir galutinį bei neginčytiną teismo sprendimą, tačiau net ir šalies prezidentė negali jo kvestionuoti, blokuoti, panaikinti ar pan.

Taip, V.Gailius, tapęs Seimo nariu, yra išsakęs tam tikrą kritiką VSD ir prezidentės, kaip šalies vadovės atsakingos už situaciją teisėsaugoje, atžvilgiu. Tai yra jo, kaip ir kiekvieno piliečio teisė, nurodyta LR Konstitucijos 25 -ame straipsnyje. Negirdėjau, kad prezidentę būtų viešai kritikavęs Giržadas. Gal šalies vadovei ir nepatinka ta kritika, kai ji, gal gerai nesusipažinusi su situaciją, viešai aiškino kas prie ko ar ne prie ko. Tąsyk šovė pro šalį, o dabar bando įtikinėti, kad pataikė į dešimtuką. Manau, kad tai prezidentės D,Grybauskaitės dar viena politinė klaida, jos raiškoje su pareigūnų personalijomis. Su apgailestavimu tą tenka pripažinti. Tuo labiau, kad tokiais prezidentės pasisakymais pilamas vanduo ant gerokai įtartinų jėgų malūno. Netgi tų, kurie savo neapykantos šalies vadovei netgi nelabai slepia. O juk būtent tokių jėgų sustiprėjimas gali įvykti prezidentės įvaizdžio smukimo sąskaita.

Prezidentė, kaip nesunku pastebėti ir šiuo atveju, yra gan ambicinga, nemėgstanti atsiprašinėti asmenybė. Gal ji mano, kad tokiu tvirtumu ji kelia savo, kaip ryžtingos vadovės įvaizdį? Labai tokiu kėlimu suabejočiau. Mokėjimas laiku atsitraukti ar netgi savo galimos klaidos pripažinimas yra vadovo tvirtybė, o ne silpnumo pasireiškimas. Politikas, net aukštame poste esantis, privalo mokėti laviruoti net ir sudėtingiausiose situacijose. Tenka tik stebėtis, kad po kelių metų darbo aukščiausiame poste vėl ir vėl išlenda į viešumą Konstitucijos nesuvokimo spragos.
Jau pirmą naktį po Prezidento rinkimų, naujai išrinktoji aiškino, kad pagal suteiktus įgaliojimus ji galės valdyti šalį aktais - dekretais (85 str.) Tačiau tame pačiame Konstitucijos straipsnyje yra nuoroda, kad visoje eilėje galių būtinas ir Ministro pirmininko ar atitinkamo ministro parašas. Jei tokius ir panašius teiginius tada dar buvo galima vertinti, kaip prezidentės patirties stoką ar žinių spragas, tai, turint visą komandą teisės patarėjų, tokių dalykų neturėtų būti likę.

Prezidentė darbuojasi labai aktyviai, tad visokių klaidų ar klaidelių neišvengti. Kaip sakoma: "kas nedirba, tas neklysta". Jos, kaip šalies vadovės, pozicija yra patogi tuo, kad nesunku kaltę perkelti ant tų pareigūnų, kurie galėjo ją vienaip ar kitaip suklaidinti. Prezidentė net ir to nenori padaryti. Ką tai galėtų reikšti? Gal kad ir jos iniciatyvos tame FNTT skandale būta? Jei jau taip, tai nemanau, kad jos patarėjai turi daug įtakos padėti tokiuose subtiliuose momentuose.

Speciali Seimo komisija gan taikliai atskleidė, kaip buvo sumanipuliuota skirtingais klausimais "melo detektoriaus" specialisto. Jau tada, galima buvo nesunkiai rasti jei ne pagrindinį kaltininką, tai bent jau kraštinį... O kas toliau? Vienintelis būdas viską išsiaiškinti - nustatyti tikruosius slaptos informacijos paskleidėjus ar paskleidėją. Šiuo metu toks paieškų procesas kažkodėl yra pristabdytas, o juk įvykis neeilinis. Dabar vėl teigiama, kad jis tęsiamas, tačiau kol kas be apčiuopiamų rezultatų. Bent jau su tokiais visuomenė nesupažindinta. Valstybė , apart 4-ių milijardų nežinia kur ir kaip prapuolusių sumų, papildomai neteko dar 200 mln lt. skubiai iš "Snoro" banko išplautų litų. Kaip buvo teigiama - per vieną parą... Beje, o kur buvusio LB valdybos pirmininko R.Šarkino atsakomybė už nepakankamą bankinės sistemos priežiūrą? Net ir tas faktas, kad buvo nesutrukdyta įtariamiems "Snoro" banko vadovams skubiai pabėgti, nepuošia mūsų teisėsaugininkų, susijusių su šia, itin skandalinga byla. Pakilusiame Lietuvoje antiprezideniniame vajuje visos šiškos metamos Prezidentūros pusėn. Tokie vienašališki vertinimai taip pat gali pakenkti teisingumui. Nesunku atspėti, kokios jėgos yra sunerimę ir nepatenkintos prezidentės dažnai išsakoma pozicija bei konkrečiu veikimu. Nemanau, kad šių jėgų aktyvistai, iniciatoriai ir patarnautojai, yra lojalūs mūsų valstybės visuomenės interesams toliau kurti laisvą, demokratinę šalį, kur vyrautų tiesos ir teisingumo principai. Šiuo konkrečiu FNTT atveju ir prezidentė praleido gera progą prie tokių siekių prisidėti.
Jei tai tiesa ką teigė Gailius, tai prezidentei reikia surengt apkaltą už kišimąsi
Jei tai tiesa, ką sako Gailius, tai prezidentei reikia surengt apkaltą
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų