Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
9 [LR] klapčiukai nori išparceliuoti [LT] žemes!

Rekomendacijos:

-> **** Prisidengus rusais, bus išvogta dar likusi valstybės žemė **** laisvas•com/prisidengus-rusais-bus-isvogta-dar-likusi-valstybes-zeme
-> Gitanas Nausėda – pedofilų klano globėjas
-> Oficialu – per „Independence” aferą pavogta beveik milijardas dolerių
Ne kazkokios uzsimaskavusios Korsakes nuomone turi but pateikiama,o rinkeju daugumos valia, zurnaliste zr LR Konstitucij a.
Jo bėda būna kaip seime sėdi nedeakvatūs
Jo bėda būna kaip seime sėdi nedeakvatūs
Gal jei reikia pradžiai susirasti gera pajėgu vyra paskui marazmus skleisti
Tik debilai iki to gali susigalvoti
seime kaip visada pseudosprendimas problemai spresti. gal pateike statistika, kiek avariju, iskaitant ir sunkiu, padare tie zmones su 0.001 promiliu? ir kaip tai is esmes pakeis situacija?
Mentinė valstybė nori daugiau prilupti iš žmonių :DDD užsienyje per 5metu niekada NIEKADA nebuvau sustabdytas pareigūnų neivieno karto nei girtas gatvėje nei važiuodamas automobiliu... Gryžus aplankyti tėvų į LT per vieną dieną pūčiau keturis kartus :DDDD
Intencija gera,bet nereikėtu jos svarstyti dėl kelių priežaščių: 1-0 promilio gali nebūti dėl ivairių priežaščių visai nesusijusiu su alkoholio vartojimu.2-jau dabar matome,kad jokios baudos nepadeda,nei pinigines,nei teisių ar mašinos atėmimas,net ir kalejimo nebijo. Reikalingos kompleksines priemones,nes problema žmoguje,jo psichikoje ir kulturoje. O šiaip idealu butu 0.2 promilio(kaip Lenkijoje p.v.z).
Juk vairuotojas su 0,0001 promile vairuos daug daug daug pavojingiau negu su 0 promilių. Ai, ir dar, reikia patarti amerikonams, kad sumažinti visokių šaudynių mokyklose skaičių, reikia būtinai uždrausti pardavinėti vandens šautuvus žaislų parduotuvėse.
Tai taip ir turi būti bet kai seimūnai sau leidžia nenuliniai važinėti tai kažin ar taikys.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų