Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tikrai tik 30-40% sumazina garsa? tai vistiek labai garsiai iseina, o realiai ziauriai tyliai su duslia, ausis net nejaucia to garso, tik cyptelejima
Tai tegul aplamai nenaudoja šitą šautuvą, jeigu jis toks kenksmingas. Siulau alternatyva, įpareigoti ginklų pardavėjus komplekte su ginklais pardavinėti ausinės.
Seime labai jau didelio būtinumo klausimas iškilo.turbut skubos tvarka balsuoti už ši reikalą kileriu asociacija pasiūlė
aš visą laiką jį naudojau
dėl įvedinėjamo “VISUOTINIO NT MOKESČIO“ aš NESAVEIKAUSIU SU SISTEMA 2025 balandžio 19-21 d. (imtinai), nesinaudosiu internetu, nedalyvausiu jokiuose renginiuose, neisiu net į maisto parduotuves. Užsiimsiu veikla, kuri nereikalauja sąveikos su sistema: valgysiu ankščiau nusipirktą lengvą maistą (kruopas, manų košę, ...), apsitvarkysiu namus, pasivaikščiosiu miške. ( f a c e b o o k (taškas) c o m / r e el/1323112005536992 ).

Po šių trijų dienių tęsiu jau pradėtą boikotą, kurį darau dabar:

aš boikotuoju: AKROPOLIUS, OZĄ, SENUKUS, kavines, restoranus, picerijas (išskyrus „GUSTUKO“), knygynus, pramogas, šventes ir visą kitą - ne pirmo būtinumo (neperku: kvepalų, saldainių, barankų ir t. t.), iki NT "mokestis" bus panaikintas apskritai, įskaitant tą, kuris jau buvo įvestas.

#BoikotasNePirmoBūtinumoDalykųIkiBusPanaikintasNT“mokestis“
..
Nesugebėjot neįkišę tos žydų kiualidės ž
Nesugebėjot neįkišę tos žydų kiualidės ž
Su ar be duslintuvo, žydiškas kiuales skers pigesniu būdu.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų