Seimui nepavyko priimti rezoliucijos, vertinančios premjero Gedimino Kirkilo Vyriausybės 2006 m. veiklos ataskaitą. Iš trijų alternatyvių nagrinėtų rezoliucijų tobulinti pasirinktas Tėvynės sąjungos pasiūlytas variantas, tačiau kada jis bus parengtas ir svarstomas, neaišku.
Seimo nariai atmetė valdančiosios koalicijos atstovų pasiūlytą projektą, siūlantį pritarti šiai ataskaitai. Nesulaukė paramos ir alternatyvus frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ parengtas projektas, kuriame buvo siūloma nepritarti Vyriausybės veikos ataskaitai, pranešė „Žinių radijas“.
Trijų Seime siūlytų rezoliucijų kovą dėl Vyriausybės veiklos įvertinimo laimėjo Tėvynės sąjungos pasiūlytas dokumento projektas.
54 Seimo nariams balsavus už, 31 – prieš ir 26 susilaikius, be pataisų nebuvo pritarta Socialdemokratų frakcijos seniūnės Irenos Šiaulienės pateiktam rezoliucijos projektui, kuriuo siūlyta pritarti Vyriausybės 2006 metų veiklos ataskaitai. Vėliau 55 balsais prieš 48 buvo nuspręsta šį projektą atmesti.
71 balsais prieš 31 buvo nutarta atmesti ir frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ (liberalai demokratai) pateiktai rezoliucijos alternatyvai, kurioje siūloma nepritarti Vyriausybės ataskaitai.
Tuo tarpu Tėvynės sąjungos frakcijos atstovo Jurgio Razmos pateiktas rezoliucijos projektas, kuriame siūloma Vyriausybės ataskaitos nevertinti, susilaukė palaikymo. Už tai, kad būtų redaguojama J. Razmos pateikta rezoliucijos alternatyva, 60 Seimo narių, prieš – 47 Seimo nariai.
Jurgio Razmos pateiktame projekte pažymėti Vyriausybės pasiekimai ir neatlikti darbai. Pagrindinis priekaištas – nepasiekta teigiamų rezultatų kovoje su korupcija.
Be to, Tėvynės sąjunga reiškia susirūpinimą dėl Vyriausybės gebėjimo efektyviai ir atsakingai administruoti ES struktūrinę ir kitokią finansinę paramą; pažymi, kad iki šiol Lietuvos demografinė situacija tebėra labai bloga; atkreipia dėmesį, kad valstybės kultūros politika neatspindi aiškių prioritetų, tikslų ir efektyvaus jų siekimo; ragina Vyriausybę nedelsiant pateikti Seimui švietimo reformos koncepciją bei reikalingus teisės aktus, kad pirmieji reformos žingsniai būtų atlikti dar iki šių metų rugsėjo 1 d., sakoma Seimo ryšių su visuomene skyriaus pranešime.
Kada Seimo sudaryta darbo grupė paruoš naują šios rezoliucijos projektą ir teiks jį svarstyti, nėra aišku.