Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Buvau pasibjaurejes pasisakymu,kad galimai nusikaltimas buvo ivikdydas pries duodant priesaika....
Nepanaikinęs Lementausko neliečiamybės,seimas pasielgė nedorai,tuo pačiu dar labiau pažemindamas save .Gėda!
išsigimėliai.
Komentatoriai, neapsimetinėkite naivuoliais! Ką jūs galvojate, kad jis taip elgėsi dėl savęs? Jis vykdė partijos pavedimus. Jr jei seimas būtų prabalsavęs kitaip - labai stebėčiausi. Tai reikštų, kad bet kuris (bet kurios partijos narys) vykdęs analogiškus partijos pavedimus ir "pagautas" - paliekamas likimo valiai. Tai kas tuomet užsiiminės tuo darbu!!??
Atkreiptinas dėmesys į Darbo partijos poziciją. Iš dešimties V.Gapšio vadovaujamos frakcijos narių dėl leidimo patraukti E.Lementauską baudžiamojon atsakomybėn balsavo vienintelis Jonas Kondrotas, jis susilaikė.
Na čia jau virš visko... Reiškia Seimas skatina neteisėtą ar galimai nusikalstamą valstybę.
Atkreiptinas dėmesys, kad lrs.lt tinklalapyje rašoma, kad 13:45:22 Įvyko registracija(užsiregistravo 77)
13:45:22 Įvyko balsavimas dėl Seimo rezoliucijos priėmimo; nepritarta(už 68, prieš 0, susilaikė 4).

,,Tai reiškia, kad balsavime nepasirodė 9 Darbo partijos politikai, 16 „tvarkiečių“, 9 socialdemokratai, 6 „krikščionys“, 8 liberalai, 5 jungtinės „prisikėlėlių“ ir liberalcentristų frakcijos nariai, 10 konservatorių bei 5 Mišrios grupės nariai. '' DELFI.LT
Balsavime ,,nepasirodė''net 16 „tvarkiečių“. Viskas tuo pasakyta, Lementauskas yra jų buvęs partijos narys.

Na o jų pasiteisinimais ir ,,versijomis'' jau seniai kas mažai tiki, kai jiems reikia , kai būna rūpimi klausimai, tai jie dalyvauja ir balsuoja.
Jei teisinė Lietuvos sistema dirbtų be trukdžių, tai E.Lementasukas, G.Kazakas ir Audrius Butkevičius dalį galimos, teismo skirtos bausmės jau būtų atlikę. Kaltumo prezumpcijos kalnas yra labai akivaizdus, visi tie postų ir pakišų siūlymai užfiksuoti, konkretūs skaičiai ne tik išsakyti, bet ir nupiešti derybų metu - tampa netgi banaliu faktų rinkiniu. Tad į V.Urbonavičiaus klausimą " Kas man iš to , kad jus paremsiu?" buvo ne tik aiškiai bei detaliai atsakyta, bet ir pradėta pažadai vykdyti. Palikta buvo pas V.Urbonavičių tik pradinė 50 tūkst. litų suma. Likusi suma ir 19 tūkstančių galima kas mėnesinė suma liko tik žodiniame susitarime. Byloje netgi yra duomenų, kad G.Kazakas pakišai pasiskolino 100 tūkst. litų iš kolegės Meilūnienės. Visi susitarimai buvo užfiksuoti laikmenose, tad jų, manau, netgi neįmanoma išsiginti. Jei pažvelgti į šią ne nebelabai keistą " Tvarkos ir Teisingumo" politikos kyšininkų grupelę, tai neaišku apie atliktas veikas gali būti tik panašaus kirpimo jų partiniams kolegoms.

Viskas taip aišku, kad net koktu apie tai kalbėti. Neaišku tik tai, kas nedalyvavo E.Lementausko teisinės neliečiamybės panaikinimo balsavime. Tikiuosi, kad balsavusių sąrašas bus paviešintas. Tada lengviau bus suvokti, kas galėjo susilaikyti ir kas nenorėjo skriausti naujo Seimo opozicijos " žymūno" . Gak tai beveik ta pati " chebra" , kuri nesutiko Seime suspenduoti Audriaus Butkevičiaus Seimo nario mandato, šiam jau nuteistam ir sėdint " cypėje"?

Rinkėjams vertėtų gerai pagalvoti, ar jų rinkti atstovai į Seimą elgėsi šiuo atveju garbingai ar ne, padaryti atitinkamas išvadas ir jų, tų išvadų nepamiršti renkant naują LR Seimą.





Internetiniuose komentaruose vėl totaliai niekinama Seimo institucija. Būsiu gal visai nepopuliarus:) ir stosiu jos ginti, kaip aukščiausios LR valdžios institucijos. Kurią, beje, kas ketveri metai renkame mes patys - rinkėjai. Tie, kurie nors kiek sąmoningesni, tai bent jau rinkimuose dalyvauja, o tie kurie net ir tos pilietinės pareigos neatlieka, tai ant Seimo karksėti iš viso neturi jokios moralinės teisės. Jei pasitikėjo kitais rinkėjais, tai tas pasitikėjimas galioja 4 metus, t. y. iki kitų, sekančių Seimo rinkimų. Kokį Seimą išsirenkame, tokį ir turime. Tokia savo išreikšta valia belieka džaugtis ar liūdėti, jei manoma, kad rinkimai mums buvo nepasisekę. Net ir tą kartą, kai Seimo daugumą sudarė sovietinės "hegemono" partijos palikuonių monolitas, tada pasivadinęs LDDP, net ir tada tai buvo demokratiniu būdu išrinkta valdžios institucija. Jei tauta vis dar sirgo nostalgija sovietiniams laikams ir tą per rinkimus išsakė, pasirinkdama persidažiusių neokomunitų daugumą, net ir tada tai buvo rinkėjų daugumos valia padaryta.

Gali būti, kad per sekančius Seimo rinkimus "hegemono" perėmėjai ne visiems atrodys pakankamai patikimi. Gal nemaža dalis pasirinks "burokinių" paksoidų ir datrbiečių politines grupuotes? Kas gali paneigti, kad taip gali atsitikti? Rusijos valdantieji bus tada labai sužavėti. Tuo net neverta abejoti. Jei kai kas labai nori Kremliaus politikai įtikti, tai ją ir gaus, jei už ją balsuos.

Lyg ir norėtųsi tikėti, kad tokie nykūs balsavimai turėtų paskatinti atsikvošėti ir rimtai susimąstyti, ko mes siekiame? Pasirinkimas nėra taip labai sudėtingas. Kad ir kiek partijų ir partijėlių atstovų beliptų ant bačkų, visuomenei eilinį kartą teks spręsti pagrindinį klausimą - su kuo mes norime būti. Su imperiniu režimu ar europine demokratija? Niekados nesu niekad agitavęs balsuoti už kurią nors partiją ar pavienį kandidatą. Tačiau, visada bandau aiškintis politines partijų pozicijas ir jų konkrečią veiklą Lietuvos respublikoje. Šis balsavimo atvejis taip pat, manau, yra pamokantis. Ar sugebėsime tokia eiline pamoka pasinaudoti? - priklausys tik nuo mūsų pačių.



O man Lementauskas patinka. Buvo geras Vilniaus vicemeras: veiklus ir kupinas entuziazmo. Manau, visa sita istorija - paprastas bandymas susidoroti su gabiu politiku.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų