Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Nieko čia nuostabaus, kad sutaupė, pažeidinėja įstatymus ir sutaupo. Įstatymo 8 straipsnyje 6 dalyje numatyta, kad kompensacija už būsto šildymą neskiriama toms šeimoms kurios yra deklaravę gyvenamąją vietą viename būste kartu su kita šeima ir už būsto šildymą, geriamąjį vandenį ir karštą vandenį atsiskaito pagal vieną sąskaitą ( atsiskaitomąją knygelę) ir jei bent vienai iš šeimų kompensacija nepriklauso. Kauno Miesto Savivaldybės Administracijos Socialinės Paramos skyriaus vedėja Ana Sudžiuvienė mato tik vieną kriterijų, kad kadasto numeris yra vienas ir tuom pastarosios kompetencija baigiasi. Mano atveju kadastrinis numeris yra vienas, tačiau privatus gyvenamasis namas yra dviejų analogiškų butų, du atskiri vandentiekio bei nuotekų įvadai (atskiri abonentai, atskiros sutartys su AB Kauno Vandenys), atskiri elektros įvadai (atskiri abonentai, atskiros sutartys su AB Lesto), atskiri abonentai ir sutartys su Kauno savivaldybės įmone Švara, tokiu būdu nėra nei vienos sąskaitos nei vienos atsiskaitomosios knygelės, kuriomis būtų atsiskaitoma bendrai su šeima kuri gyvena kitoje nuosavybės teise jai priklausančioje namo dalyje. Namo projekte numatyti du atskiri kiekvienam butui kaminai, du šildymo katilai, kas ir yra natūroje. A. Sudžiuvienė tikriausiai niekada nėra girdėjusi, kad įstatymo 2 straipsnio 2 dalyje numatyta, kad būstas tai vienbutis gyvenamasis namas, jo dalis, butas ar kitos gyvenamosios patalpos tinkamos šeimai gyventi ir atitinkančios statybos bei specialiųjų normų (higienos, priešgaisrinės saugos ir kitus) reikalavimus. Įstatyme nei viename straipsnyje, nei vienoje dalyje nenumatyta, kad nuosavybės teise priklausanti vienbučio gyvenamojo namo dalis būtinai turi turėti atskirą kadastrinį numerį, kaip būstą įstatymas įvardija ir vienbučio gyvenamojo namo dalį, be to numato, kad į kompensaciją neturi teisės tik šeimos atsiskaitančios pagal vieną sąskaitą. Taigi A. Sudžiuvienės mitas, kad jei vienu kadastriniu numeriu įregistruotame privačiame gyvenamąjame name yra du butai ir jie neturi atskirų kadastro numerių, tačiau turi atskirus vandentiekio, nuotekų ir elektros energijos abonentus, projekte numatytus ir esamus atskirus kaminus bei kieto kuro katilus ir dėl to ten gyvenančios dvi skirtingos šeimos neturi teisės į kompensaciją už būsto šildymą, sugriuvo. Vadovaudamasi vien tik kadastro duomenimis pil. A. Sudžiuvienė "suplaka" į vieną dvi visiškai skirtingas šeimas.
na nauji anekdotai.zmogus skolingas uz sildyma,uz zeme ir jam uz tai nutraukiama pasalpa. .zmones vercia skusti,ir dar tuo didziuojasi valdyninkai.tai jusu darbas kam priklauso ,kam ne.o ne mano piktam kaimynui. ta pati situacija kaip darbo birzoje.kad tik zmogui butu blogiau.o musu poperiniai rodykliai-premiju verti .kada baigsis lietuvos ginocidas.
Iš skaidrių pirkimų sutaupytų daugiau.
man atrodo,kad viskas cia dirbtina.zmones salinami is DB jau pusmeti seima nurasyta.pasalpa sutaupoma.per ta pusmeti seima prasiskolina uz siuksles,uz darzeli(jei yra mazameciu vaiku.ten vaikeliai nors kazkiek pavalgo)po 6 men ir juos is ten isbruiks,nes tevai netures is ko moket.po pusmecio norint vel kreiptis del pasalpos reikia padengt 20% isiskolinimu.klausimas-is ko?ar po tu dvieju metu tose savivaldybese neprades merijos liepsnot?......
japonija nauju darbo vietu kūrimui išleis apie 117 000 000 000 $ tikisi sukurti apie 500 000 darbo vietu tai maždaug 234 000 dol. vienai darbo vietai sukurti.Be abejo turtinga valstybė gali sau tai leisti.Lietuva "sutaupys" tuos skatikus (kurių neužteks ant senelių pampersų) nes nusensta ir išsivažinėja Lietuva dėl kublinių moliūgų "eksperimentų".
REKLAMA
REKLAMA
Savivaldybės Iš pašalpų sutaupė 24 milijonus