Turkijos pirmenybių finalą pirmadienio vakarą pasiekė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče“. Šaro auklėtiniai sausai 3:0 įveikė to paties miesto „Bešiktaš“ ekipą 77:86 (20:23, 21:24, 24:15, 12:24).

Pirmajame ketvirtyje „Bešiktaš“ diktavo savo sąlygas, o ekipą į priekį vedė buvęs „Ryto“ ir „Šiaulių“ ekipų legionierius Derekas Needhamas, per ketvirtį pelnęs 12 taškų 23:20.

Sėkmingą atkarpą aikštės šeimininkai pratęsė ir trečiajame ketvirtyje, per kurį pelnė 24 taškus, tuo tarpu „Fenerbahče“ leidusi įmesti 15.

Nors ketvirtojo kėlinuko pradžioje „Bešiktaš“ turėjo 8 taškų pranašumą, tačiau gynyboje kitą pavarą įjungę Šaro vyrai iki mačo pabaigos likus 5 minutėms sugebėjo išlyginti rezultatą, o po Sertačo Šanli metimo jį ir persvėrė 75:74.

Iki rungtynių pabaigos likus minutei pergalę įtvirtino Nickas Calathesas, pataikęs tritaškį, o po jo metimo skirtumas didejo iki 77:83.

Dvikova nesusiklostė Mattui Mitchelui, kuriuo domisi Kauno „Žalgiris“. Puolėjas per 19 min pelnė 1 tašką (0/3 dvit, 0/2 dvit, 1/1 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Nugalėtojams 21 tašką pelnė Nigelas Hayesas-Davisas, 17 taškų įmetė Sertačas Šanli (7 atk. kam.), 14 prisidėjo Nickas Calathesas (7 atk. kam., 9 rez. perd., 29 n. b.), 12 – Dyshawnas Pierre‘as. Pralaimėjusių gretose išsiskyrė Marko Simonovičius su 21 tašku (9/9 baud.), 19 pelnė Derekas Needhamas (3/4 trit., 5 rez. perd.), 16 pasižymėjo Jonah Mathewsas (6/6 baud., 8 atk. kam., 7 rez. perd.).

Finale „Fenerbahce“ krepšininkai susikaus su kitu Eurolygos klubu – Stambulo „Anadolu Efes“, o namų aikštės pranašumą turės reguliariajame sezone geriau pasirodžiusi „Anadolu Efes“.