Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Pats didžiausias kada nors atliktas biologinis eksperimentas
Autorius: Arthur Firstenberg(skaityk internete visą straipsnį)

Smegenis apsaugo tarp kapiliarų sienelių ląstelių esančios tvirtos jungtys, tai taip vadinamas kraujo-smegenų barjeras, kuris kaip sienos sargyba leidžia iš kraujo į smegenis patekti maistingosioms medžiagoms, tačiau neįleidžia toksinių medžiagų. Nuo 1988 metų Švedijos neurochirurgo Leif Salford laboratorijoje buvo atliekami įvairūs šio paprasto eksperimento variantai. Eksperimento metu jaunos laboratorinės žiurkės buvo veikiamos mobilaus ryšio telefono arba kito mikrobangų spinduliuotės šaltinių. o vėliau mokslininkai atlikdavo skrodimą ir jų smegenų audinyje ieškojo albumino. Albuminas yra proteinas, kuris yra įprastas kraujo elementas, tačiau jis paprastai neperžengia smegenų-kraujo barjero ribų. Jeigu smegenų audinyje atsiranda albumino, tai rodo, kad buvo pažeistos kraujagyslės ir kad smegenys prarado tam tikrą apsaugojimo funkciją.
Štai ką šie mokslininkai nustatė nuosekliai atlikdami tyrimus 18 metų: mikrobangų spinduliuotė, kurios lygis siekia mobilaus ryšio telefonų skleidžiamą emisiją, lemia tai, kad smegenų audinyje randamas albuminas. Albumino išsiliejimą į smegenis lemia net ir vienkartinis įprasto mobilaus ryšio telefono poveikis, trunkantis vos dvi minutes. Vienos eksperimentų sekos metu, kada poveikio lygis buvo sumažinamas 1000 koeficiento vienetų, padidėja kraujo-smegenų barjerui daromas poveikis, o tai rodo, kad šis poveikis nėra poveikio-atsako efektas ir kad sumažinus galią bevielio ryšio technologija netaps saugesnė. Ir galiausiai, 2003 metų birželio mėnesį paskelbtame tyrime, vienkartinis dvi valandas trukęs mobilaus ryšio telefono poveikis, tik vienas per visą gyvenimą, visam laikui pakeitė kraujo-smegenų barjerą ir, po 50 dienų atliktas skrodimas atskleidė, kad buvo pažeista arba sunaikinta iki 2 procentų gyvūno smegenų ląstelių, įskaitant smegenų zonas tose vietose, kurios laikomos atsakingos už mokymosi, atminties ir judėjimo procesus. Kada poveikio koeficientas sumažinamas 10 arba 100 vienetų, pavyzdžiui, dvigubai sumažinant ausinių naudojimo efektą, kai mobilaus ryšio telefonas perkeliamas toliau nuo jūsų kūno arba kada stovite toliau nuo kito žmogaus mobilaus telefono, iš esmės žymiai rezultatų nepakeitė! Net ir panaudojus mažiausią poveikį, pusei gyvūnų buvo nustatytas nuo vidutinio iki didelio pažeistų neuronų lygis.
Kokia viso to reikšmė mums? Dvi minutes trukęs mobilaus ryšio telefono naudojimas sutrikdo kraujo-smegenų barjero funkciją, o valandas trunkantis mobilaus ryšio telefonų naudojimas lemia ilgalaikius, negrįžtamus smegenų pažeidimus, o spinduliuotė iš netiesioginio šaltinio irgi gali būti nė kiek ne mažiau pavojinga. Kraujo-smegenų barjeras žmonių ir žiurkių atveju yra toks pat.
tikra informacija apie mobilkes,wi-fi ir kito bevielio gerio poveiki sveikatai ,galit rasti pagoogline :
VIDEO + nuorodos į straipsnius apie mobiliakų žalą žmonėms
spauda,PSO,valdzios meluoja,kad nera poveikio...
Jei jau telefonu skleidziamos bangos butu tokios kenksmingos, prie televizijos boksto seniai ne gyvos dvasios nebutu like, net blusu
O kam tada daromi tyrimai, kurie irodo, kad mobiliuju telefonu bangos nesukelia vezio. Matyt tik siaip, nebent kazkas gamina irenginius su maza spinduliuote ir tam naudos gali buti..
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų