Ne vienas „Samsung Galaxy S III“ savininkas ir apžvalgininkas teigė, kad telefonas rankose esąs „plastikinis“.
Nauja informacija apie „Samsung“ išmanųjį telefoną – flagmaną „Galaxy S IV“ mus pasiekia su vis didesniu įkarščiu, ir tai vyksta dar iki oficialaus anonso, kuris įvyks kovo 14 d. Naujausios žinios apie „Galaxy S4“ šį kartą pasiekė ne iš gandus platinančių ekspertų ir analitikų, tačiau iš „Samsung“ mobiliojo padalinio viceprezidentės Y. H. Lee, atviravusios apie būsimo flagmano korpuso medžiagas.
Kalbėdama su žurnalistais, „Samsung“ viceprezidentė pranešė, kad naujasis išmanusis telefonas turės plastikinį korpusą, kaip ir dabartinis „Galaxy“ serijos flagmanas. Taip pat buvo pareikšta, jog kai „Samsung“ renkasi medžiagas kuriam nors produktui, kompanijos specialistai atsižvelgia ne tik į estetinę įrenginio pusę. Siekiama pasiekti balansą tarp praktiškumo ir troškimo jausti, kad tai yra aukščiausios klasės produktas.
Kartu „Samsung“ supranta, kad jei nori realizuoti didelį kiekį atitinkamos produkcijos, turi atsižvelgti, kaip greitai ta produkcija gali būti pagaminta naudojant pasirinktas medžiagas. Dar daugiau, kompanija tiki, kas plastikinė mobiliųjų įrenginių nugarėlė yra ilgaamžiškesnė, ypač išmaniųjų telefonų atveju, kadangi plastikui galima suteikti ne tik norimą išvaizdą: jis gali geriau nei kitos medžiagos absorbuoti fizinį išorės poveikį.
Tiesa, ne visos išmaniuosius telefonus gaminančios kompanijos laikosi tokios strategijos. Ypač tai pastebima „Apple“ atveju, kuri naudoja daug stiklo ir plastiko ne tik dėl dizaino, bet ir siekdama išsiskirti iš mobilioje rinkoje vyraujančios „plastiko jūros“. Reikia pripažinti, kad tai tikrai padeda. Netgi „Nokia“ stengiasi naudoti itin aukštos kokybės plastiką polikarbonatą savo išmaniųjų telefonų „Lumia“ serijoje, taip suteikdama kuo daugiau skirtingų spalvų ir padėdama jiems sėkmingai išsiskirti iš konkurentų. Turbūt tą supranta ir HTC, kuri savo naująjį flagmaną „HTC One“ gamins su aliumininiu korpusu, kad tik šis būtų panašesnis į „Premium“ klasės produktą. Galbūt vėliau pasikeis ir „Samsung“ filosofija?