Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
1989 m. gruodžio 19 d. LKP atsiskyrus nuo TSKP, D. Grybauskaitė ne tik neįstojo į savarankiškąją LPK (tam reiškėjo parašyti pareiškimus apie išstojimą iš TSKP ir stojimą į LKP - iš 200000 TSKP narių Lietuvoje į LKP tokiu būdu įstojo apie 50000), bet ir toliau darė karjerą TSKP. 1989 m. gruodžio 28 d. Vilniaus aukštosios partinės mokyklos rektoriaus įsakymu DG-ei skirtas 30% darbo užmokesčio priedas už tai, kad ji tapo šios mokyklos moksline sekretore, t.y. antru žmogumi (pirmas - rektorius). Šią partinę mokyklą ir toliau finansavo TSKP, t.y. Maskva. Todėl žinoti, kada DG išstojo iš TSKP ir 1991 m., panašu, kad po nepavykusio pučo Maskvoje rugpjūčio mėnėsį) nuėjo dirbti į G. Vagnoriaus struktūras (kieno siūlymu ir kada?)tampa ne istorijos, bet principiniu dalyku. Šalies vadovu tapęs asmuo turi pats ir kuo skubiau šiuos ir kitus faktus paaiškinti ir pagrįsti dokumentais kuo greičiau.
Jau nekalbant apie iki šiol aiškiai neišsakytas politines nuostatas, netgi Grybauskaitės tikroji biografija vis dar yra slepiama už daugelio "šydų".

Sakykime, ar daug Lietuvos rinkėjų žino, kas iš tikro yra jos tėvai, kur ir kada (ir kokių "priedmietų")ji mokėsi; kada, kur, kuo dirbo ir t.t. Juk oficialiai skelbiamuose duomenyse pilna akivaizdžių "spragų".

Pvz., įdomu ar daug skaitytojų žino, kad ponos Dalios tėvo vardas yra Polikarpas? Kažkodėl ši, lyg ir nieko nereiškianti, informacija taip ir nebuvo oficialiai viešai paskelbta.

Taip pat nepaskelbta, kada ponia Dalia išstojo iš SSKP (netgi ne iš "Brazauskinės LKP", o būtent Burokevičiaus "LKP ant platformos" - juk Grybauskaitė buvo būtent šios "atskilėlių" partijos narė po LKP "skilimo").
Pusgalvio svaiciojimai --
GEDA, pseudopolitikui !!!
Gaila, kad bijoma vienytis vardan bendrų darbų, kad paranojiška priešų paieška įvardijama kaip demokratijos išraiška.Ar dar mažai politikai skaičiavo vienas kito barzdaplaukius? Gal laikas ir Lietuvos reikalais užsiimti?Mūsų tauta pernelyg maža, kad galėtų savo egzistavimo laiką apsibrėžti tik vidiniais vaidais.Tokia veikla ateities nesukurs, dabarties nepagerins, praeities nepakeis.Jei yra visų lūkesčius gebanti susižerti Prezidentė, kam sklaidytis pareiškimais apie nieką?Juk rinkimai jau įvyko.
Mokėkime oriai pralaimėti, jei dėl rezultatų nepasitenkinimas kyla.
gal kas nors gali paskelbti to mistinio klubo, kuriems skelbiasi atstovaujantis Vaišvila, narių sąrašą? Juk tikrai ne visi paplaukę erdvėje ir laike yra. Ką jie su Ozolu atstovauja, ar tik patys save?
Lietuva yra parlamentinė-prezidentinė respublika. Prezidentą kaip Latvijoje ir Estijoje turi rinkti parlamentas. Ir krūvą pinigų sutaupytume, na ir kandidatai į prezidentus, kad tik būtų išrinkti, nebūtų priversti rinkėjams pasakų pasakaičių pasakoti (ne jų kompetencijos). Štai ir visa tiesa apie kairę ir dešinę, apie damokratiją ar autokratiją.
Zigmai, baik rašinėti čia sau komplimentus
visiskai teisus Vaišvila . Rinkiminė ir kokius du metus vykusi ikirinkiminė kampanija buvo šlykščiausiass periodas Lietuvoje. Taip buvo tik komunizmo laikais.
Matyt, Vaišvila atrado naują veiklos formą: pats pareiškimus rašo, pats pasirašo ir pats juos skelbia, nors ir Sąjūdžio klubo vardu
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų