NBA čempionate užtikrintą pergalę iškovojo Indianos „Pacers“ klubas.

21

Indianapolio krepšininkai namuose 126:106 (27:26, 35:25, 35:26, 29:29) nepasigailėjo čempionų „Golden State Warriors“ (57-22) ir išsaugojo viltis kovoti dėl namų aikštės pranašumo pirmajame atkrintamųjų varžybų etape.

Pirmąją komandų tarpusavio dvikovą 92:81 Oklande taip pat laimėjo „Pacers“.

„Golden State Warriors“ klubas pirmą kartą per ketverius metus Rytų konferencijos komandai pralaimėjo abejas žaistas rungtynes.

Indianpolio komandai tai buvo 6-oji pergalė per pastaruosius 7 mačus.

Nuo suolo pakilęs Domantas Sabonis įnešė teigiamos energijos ir aikštėje praleido 24 minutes, pelnė 13 taškų (3/9 dvit., 1/2 trit., 4/5 baud.), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, dukart suklydo bei penkiskart pažeidė taisykles.

Indianapolio ekipa šiąnakt pirmavo net 34 minutes, o visą antrąją mačo dalį jos pranašumas buvo dviženklis.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 28 (6/7 trit.), Victoras Oladipo 21, Thaddeusas Youngas 16, Darrenas Collisonas 15.

„Warriors“: Kevinas Durantas 27, Klay Thompsonas 16, Quinnas Cookas 12, Draymondas Greenas 9.