Ria Hattam (24), Kornvalije dirbanti advokato padėjėja, nesutriko, kai atvykusi į jojimo varžybas pamatė beveik 20 taip pat kaip ji apsirengusių žmonių. Visi jie dėvėjo 47 eurų vertės „Tokyo Laundry“ garstyčių spalvos striukę, bet, užuot liūdėjusi, Ria surado būdą į šią situaciją pažiūrėti iš kitos, kiek linksmesnės, pusės.
Savo „Facebook“ paskyroje moteris sukūrė nuotraukų albumą, kuriame daugelį žmonių pralinksminusios ir nemažai komentarų susilaukusios fotografijos. Kai kurie žmonės užfiksuotose nuotraukose aptiko savo draugus bei pažymėjo juos, kad taip pat atkreiptų dėmesį į šį linksmą įvykį.
„Kai nusiperki geltoną striukę ir atvykusi į renginį supranti, jog tu – ne vienintelė tokia... #sekpaskuimerginąsugeltonastriuke“, - rašė Ria.
Ši grotažymė greitai išpopuliarėjo visame „Facebook“ tinkle, o žmonės teigė, kad tai – linksmiausias dalykas, kokį jiems teko matyti. Kiti asmenys nuotraukose žymėjo savo draugus, dėvinčius panašios spalvos ir modelio striukes, norėdami įrodyti, jog jie nėra tokie išskirtiniai.
„Niekada nemaniau, kad vaikščiojimas renginyje ir kitų žmonių, su tokiomis pat striukėmis, fotografavimas taip išpopuliarės internete. Negaliu patikėti, kaip žmonės į tai reagavo! Ačiū už daug juoką keliančių komentarų bei pasidalinimų. Ši geltona striukė tikrai praskaidrino niūrią dieną“, - apie išgarsėjimą per naktį žurnalui „FEMAIL“ sakė Ria.
Panašu, kad šis geltonas lauko drabužis tapo sezono apdaru. Visai panašiai kartą „Zara“ ženklo 83 eurų švarkas tapo pernai metų vasaros simboliu. Jį tuo metu dėvėjo visos jaunos ir vyresnės Londono gatvėmis vaikščiojančios moterys. Jis tapo toks populiarus, kad jo sėkmei užfiksuoti sukurta net „Instagram“ paskyra. Joje patalpintos švarką autobusų stotelėse, vaikštant po parduotuves ar mėgaujantis vakaru bare dėvinčių moterų nuotraukos. Jas visas vienijo grotažymė #tasšvarkas.
„Instagram“ paskyrą sukūrė Londone gyvenanti Alice Frances, kuri pirmoji pastebėjo šį kuklų aukštosios mados kūrinį Čelsio gėlių turguje. Nuo tada jis buvo pastebimas vis dažniau, o galiausiai šis reiškinys tapo tikra mados epidemija.