„Superlyga“ nemirė, o yra laukimo stadijoje, dirbsime su projektu. Visi klubai, įkūrę lygą pasirašė vienodas sutartis. Pažymėsiu, kad dar nė vienas iš klubų nesumokėjo baudos už projekto palikimą. Oficialiai dar niekas nepaliko „Superlygos“, – sakė F.Perezas.
„Manau, kad vienas iš šešių Anglijos „Premier“ lygos klubų nebuvo įtikėjęs projektu. Tai tapo užkrečiama ir kitiems. Man labai liūdna. Galbūt, mes nesugebėjome teisingai išaiškinti „Superlygos“ projekto“, – cituoja F.Perezą žurnalistas Fabricio Romano.
F.Perezas atsakė į klausimą apie galimą Dortmundo „Borussia“ puolėjo Erlingo Haalando ir PSG žvaigždės Kyliano Mbappe įsigijimą.
„Neįmanoma pasirašyti sutarčių su Erlingu arba Kylianu be „Superlygos“. Tai liečia ne tik „Real“, bet ir kitus Europos klubus“, – perduoda vadovo žodžius žurnalistas Fabricio Romano savo „Twitter“ paskyroje.
Priminsime, kad projekto esmė buvo sukurti lygą, kurioje dalyvautų 20 geriausių Europos klubų, kaip „AC Milan“, „Arsenal“, „Atletico“, „Chelsea“, „Barcelona“, „Inter“, „Juventus“, „Liverpool“, „Manchester City“, „Manchester United“, „Real“ ir „Tottenham“.
UEFA po tokio žingsnio pakilo į karą – pranešė, kad „Superlygos“ klubų žaidėjams bus draudžiama žaisti pasaulio ir Europos čempionatuose, o patys klubai gali būti išmesti iš nacionalinių čempionatų.
Tokį komandų žingsnį pasmerkė ir ištikimiausi sirgaliai, apkaltinę vadovus gobšumu ir futbolo griovimu, naikinant sportinį principą.
„Manchester City“ strategas Pepas Guardiola sakė, kad siūloma „Superlyga“ yra „ne sportas“.
„Tai nėra sportas, kai tu neturi jokio ryšio tarp pastangų ir sėkmės. Tai ne sportas, jeigu nesvarbu, kad tu pralaimėsi. Daug kartų sakiau, noriu geriausių įmanomų varžybų. Neteisinga, jeigu komandos kovoje dėl pirmų vietų ir negali būti kvalifikuotos“, – sakė P.Guardiola.
Lyga galiausiai ėmė byrėti labai greitai, kai pirmieji apie pasitraukimą paskelbė anglų klubai.