R. Berankis laimėjo, bet žais ne su A. Roddicku, o su R. Ginepriu

Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis iškopė į San Chosė mieste (JAV) vykstančio ATP „World Tour 250“ serijos turnyro „SAP Open“, kurio prizų fondą sudaro 531 tūkst. JAV dolerių, pagrindines vienetų varžybas.

19-metis lietuvis, pasaulio reitinge užimantis 253-iąją vietą, paskutiniajame, trečiajame, atrankos rate sekmadienį 6:1, 6:4 įveikė 29 metų Pietų Korėjos atstovą Kyu Tae Im (ATP 197).

Priminsime, kad R. Berankis pirmajame atrakos rate 6:7 (2-7), 6:4, 6:1 įveikė 28 metų suomį Timo Niemineną (ATP 378), o antrajame rate 7:6 (11-9), 6:4 nugalėjo 20-metį Harrį Heliovaarą (ATP  666) taip pat iš Suomijos.

R. Berankiui už įveiktą atrankos barjerą atiteko 12 ATP reitingo taškų.

Galimi lietuvio varžovai pirmajame rate buvo amerikiečiai: Andy‘s Roddickas (ATP 7), Tayloras Dentas (ATP 76) ir Robby‘s Ginepri (ATP 101) bei vokietis Benjaminas Beckeris (ATP 41), tačiau burtai lėmė R. Gineprį, kuris 2005 metų gruodžio 26 dieną pasaulio reitinge buvo pakilęs į 15-ąją vietą. Beje, jis yra laimėjęs tris ATP turnyrus.

Už dalyvavimą šio turnyro pirmajame rate tenisininkams atiteks 5160 dolerių (apie 13 tūkst. litų).