„Siegel skyrybų byloje naujas posūkis“. „Siegel: už taikias skyrybas Suodaitis prašė milijono dviejų šimtų tūkstančių“. „Net Bunkus atvertė kortas apie skandalingas skyrybas su Siegel“. Žiniasklaida nešykštėjo skambių antraščių, nušviesdama kiekvieną įžymybėmis tapusių žmonių asmeninio gyvenimo peripetiją.
„Viktorija puikiai mokėjo gražiai, puošniai ir prabangiai pateikti savo šeimą ir, kai paaiškėjo, kad tas santykis nėra toks gražus, kaip asmenukėse, kad visko jau seniai buvo, tada tai tapo labai įdomu visiems“, – paaiškino psichologas Darius Ražanauskas.
Mes, žmonės, esame išskirtinė rūšis gamtos pasaulyje. Nes, atleiskite už išsireiškimą, rujojame ištisus metus. Taip kitų susidomėjimą ne savo lovos reikalais aiškina psichologas Gediminas Navaitis, įžvelgdamas šioje istorijoje seksualinę potekstę.
„Paprasčiausias būdas – ne pačiam užsiimti seksu, o stebėti, kaip tai daro kiti. Dėl to šie santykiai sulaukė dėmesio. Tokiu būdu tie, kurie stebėjo visas dramas, išsaugojo ištikimybę savo šeimoje“, – tvirtino psichologas.
Kita priežastis, privertusi mus žiūrėti pro rakto skylutę – aukštas pragyvenimo lygis. Remiantis gamtos dėsniais, kuo sotesnė žinduolių rūšis, tuo daugiau laiko ji skiria seksui ar, mūsų atveju, kalboms ir mintims apie poravimąsi.
Visi „Santa Barbarai“ reikalingi elementai
„Pagalvokime, koks nuostabus gyvenimas tų žmonių, kuriems svarbus metų įvykis yra L. Suodaičio ir V. Siegel santykiai. Jiems nerūpi kiti dalykai, jie nesiskundžia ekonomika, jų negąsdina karas. Pavydžiu tiems žmonėms ir siūlau mums visiems jiems pavydėti“, – kalbėjo G. Navaitis.
Buvo laikai, kai visa Lietuva prilipdavo prie žydrųjų ekranų, kuomet rodydavo „Santa Barbarą“ – televizijos muilo operą. Ją sudarė daugiau nei du tūkstančiai serijų. Ir ką? Žiūrėjo žmonės 10-imt metų. Ir neatsibodo. O mes stebimės, kad pusmetį V. Siegel su L. Suodaičiu tarp Top naujienų buvo.
„Čia ne šiaip tylios skyrybos, kurių detalių nesužinosim, čia vyksta kažkoks žaidimas: kaltinimai, policijos – visi reikalingi elementai „Santa Barbarai“. Tai, kad buvo daug tų elementų, daug prieskonių, sukėlė tikrą susidomėjimo bangą, kuri vėliau neslūgo, nes Laurynas buvo nepėsčias ir pradėjo gintis“, – apibendrino psichologas D. Ražanauskas.
Savotiška psichoterapija – dar taip psichologai aiškina domėjimąsi kitų, ypač žymių žmonių problemomis. Taip paglostomas vidinis ego, kad štai, ir turtuoliai verkia.
„Žmogus truputį save pradžiugina, kad va, jiems nesiseka, aš taip ir maniau, kad negali viskas būti taip „ gerai“, – kalbėjo specialistas.
Gerai siužeto intrigai reikalingos abi lytys, turto dalybos, galimybė pasirinkti pusę, kurią palaikai ir draminis emocinis fonas, kurį sukuria vaikas. Visus šiuos reikalavimus Siegel Barbara atitiko. Tiesa, iki pilnaverčio blokbasterio pritrūko trečio žmogaus, kad būtų lygiašonis meilės trikampis, tokį patarimą ateities dramoms pateikė psichologas.
„Dalis Lietuvos žymių žmonių gyvena visai kitokį gyvenimą, nei mes matome jų socialiniuose tinkluose arba televizijos ekranuose“, – tikino psichologas.
Socialiniai tinklai tapo puikiu lakmuso popierėliu, tą pačią akimirką parodančiu, kas žmonėms įdomu. Patiktukai nemeluoja, kaip sakys ateities nuomonės formuotojai. Patys užsakome muziką, kurią norime girdėti, o žmonėms, uždirbantiems iš populiarumo viešoje erdvėje, belieka išpildyti mūsų pageidavimą. Tad V. Siegel skyrybų drama – tik mūsų pačių lūkesčių ir neišsipildžiusių troškimų atspindys socialinių tinklų veidrodyje.
Visą laidą rasite straipsnio pradžioje.
Aktualijų laidą „TOP 3“ žiūrėkite šiokiadieniais per „TV3“ ir Go3.