Pinigų per daug nebūna. Todėl jau seniai yra ir apgalvota, kaip rasti būdų jų pasididinti.
Įdomu tai, kad iš visų fengšui praktikų, susijusių su buitimi, lengviausiai pasiekti būtent turto. Prieš tampant turtingu, pasiruoškite: dėmesingai apgalvokite, ar jūs tikrai esate pasiruošę tokiam krūviui, ar jūs tikrai atrodote taip, kaip pasiturintis žmogus – ar tarp savo gausybės kaukių turite ir šią? Taigi, visų pirma jums reikia įtikinti save tuo, kad jūs tikrai nusipelnėte turto. Stenkitės kuo smulkiau mintyse atsakyti į klausimą „kodėl aš vertas didelių pinigų“.
Pereikite namus, viską apžiūrėdami lyg pirmą kartą savo aštriu žvilgsniu. Jei jūs norite sustiprinti savo namų fengšui pritraukdami čia naujo turto, jūs turite įsitikinti, kad namuose tam yra vietos. Atitinkamai turite atsikratyti nereikalingo balasto: drabužių, kurių seniai nedėvite, tačiau vis neprisiruošiate atiduoti ar išmesti; senų knygų, kurias nusipirkote prieš daugybę metų, tačiau vis nesugebėjote perskaityti; žurnalų, kurių jau seniai nebevartote, tačiau jums vis dar gaila juos išmesti. Susikaupkite ir atsikratykite viso šito, vardan jūsų pačių gėrio. Atiduodami seną šlamštą, jūs koreguojate ir savo pasaulėžiūrą. Kuo daugiau atiduodate, tuo daugiau gaunate, kadangi tuo pačiu metu išlaisvindami erdves išlaisvinate ir savo vidų. Materialiniai turtai lengvai pasiduoda fengšui metodams dar ir todėl, kad jį lengva suskaičiuoti – reguliariai įsivaizduokite, kokio gėrio jums dar trūksta. Sutikite, kad skystųjų kristalų televizorių yra paprasčiau įsivaizduoti nei kad būsimo vyro veidą.
Pridėdami bagua schema ant jūsų buto ar namo plano, jūs galite pamatyti, kokios gyvenamosios patalpos yra pietryčiuose, atsakančiose už materialų klestėjimą. Norint pritraukti fengšui pinigus rekomenduojama įsigyti akvariumą su nelyginiu žuvyčių skaičiumi arba bent jau pakabinti tokį paveikslą. Jei pastebėjote, kinų parduotuvėse prie kasos aparato neretai stovi akvariumas su auksinėmis žuvytėmis, skatinantis mokėti pinigus. Be auksinių žuvelių, kinai rekomenduoja žuvį arovaną, tačiau ją auginti derėtų vieną, kadangi ji išauga iki 30 cm. Maitintis žuvis reikia tik gyvu pašaru.
Prieš pradedant tvarką savo namų pietryčiuose, derėtų įsigyti keletą senų kinietiškų monetų, kurias patartina nešioti piniginėje, klijuoti prie svarbių finansinių dokumentų segtuvų, galima jas kabinti ir prie kompiuterių, kuriuose yra svarbi finansinė informacija.
O dabar galima pereiti ir prie konkrečių jūsų namų ar biuro aplinkos daiktų.
Įsigykite turto dievo Caišenio statulėlę: senuko, jojančio ant tigro. Dievą geriausiai sodinti už tos vietos, kur jūs paprastai sėdite. Apskritai, kinai turi keletą turto dievų. Juos galima išdėstyti ne tik pietryčiuose, bet ir prie įėjimo. Melstis jiems nebūtina. Padėjote – ir užteks.
Klestėjimo simboliais laikomi ir „dangaus gyvūnai“: drakonas, feniksas ir vėžlys. Kuo jų daugiau, tuo geriau. Beje, vėžlį rekomenduojama laikyti tikrą. Be pinigų jis atneša ir laimę, ir ilgaamžiškumą. Kitas puikus gyvūnas, nešantis turtus, yra trikojė rupūžė. Rupūžė dažnai vaizduojama sėdinti ant pjedestalo iš monetų, su in ir jan simboliais ant nugaros. Burnoje ji laiko monetą. Ją geriausiai sodinti ant grindų arba ant stalo, tačiau jokiais būdais ne prieš save. Tokią varlę galima „apgyvendinti“ kiekviename kambaryje.
Pinigų simbolis yra ir laivas su burėmis. Šis simbolis yra dar nuo neatmenamų laikų, kai burlaivis asocijavosi su prekėmis ir pinigais. Geriausiai šį simbolį pritvirtinti kur nors tik įėjus į butą ar ofisą. Svarbiausiai, kad jo nosis būtų atsukta į patalpos vidų, simbolizuojant sėkmės atėjimą. Atminkite, kad visiems šiems daiktams geriausia spalva būtų auksinė. Auksas kaip medžiaga tam tinka labiausiai. Jei jūs neturite galimybių įsigyti auksinių burių, paprasčiausiai ant laivo denio paberkite auksinių monetų ar kitų auksinių daiktų.
Pagal fengšui turto stichiją atstovauja vanduo. Vis dėl to vandenį reikia vartoti su dideliu atsargumu. Augant fengšui populiarumui landšaftai su vandens simbolika yra labai madingi. Tačiau su stichijomis reikia elgtis labai atsargiai. Kadangi vanduo bėgantis iš pastato į išorę, nuplukdo ir piniginę sėkmę.
Vis dėl pasiekti finansinio klestėjimo yra per mažai. Su fengšui pagalba galima išmokti saugoti gerą reputaciją, taip pat turtus, atplaukusius kartu su žuvimis ir burlaiviais, neišleidžiant jų iš savo namų. O už reputaciją yra atsakinga pietinė namų dalis.
Norint į namus prišaukti gerą reputaciją, reikia įsigyti krištolinį bra šviestuvą ir pakabinti jį ant pietinės sienos. Jei šviestuvas yra visą parą įjungtas pietinėje dalyje, jis ne tik prišaukia gerą reputaciją, bet ir išprovokuoja tokį dalyką, kaip gerąją šlovę. Patariama šviesą laikyti įjungtą net ir dienos metu ir galvoti, elektros sąskaitos atsipirks atvedusios jums tikrą šlovę.
Reputaciją galima gerinti ir su raudona šviesa. Jei jūsų darbo kabinetas yra pietuose, tuomet net neabejodami dažykite jį raudonais atspalviais. Žinoma, ne kiekvieno nervinė sistema gali išbūti tokioje aplinkoje, todėl ypatingai nervingi žmonės gali apsiriboti tik raudonomis durimis.
Pakabinkite konfeti virš durų – tokios konfeti dažnai naudojamos sutinkant Naujuosius metus ir taip simboliškai sukuria triukšmą. O stiprus triukšmas asocijuojasi su aplodismentais, kurie sutinka žymų asmenį.
Jei dėl kokių nors priežasčių jums netinka visi aukščiau išvardinti metodai, tuomet galite apsiriboti saulėtekio paveikslu arba žydinčiomis saulėgrąžomis. Svarbu, kad saulėgrąžos būtų tiesios, nenulaužytos ir nenulinkusios. O dar geriau kambaryje laikyti gyvų saulėgrąžų puokštę.
Pietinėje būsto dalyje venkite juodos ir mėlynos spalvų, kurios yra in energija, jan energijos priešprieša, kuri atsako už reputaciją. Taip pat venkite per daug vandens simbolių pietinėje namų dalyje. Jei šeimos galva, atnešanti daugiausiai pinigų, pietuose įsirengs savo miegamąjį, tai nebus labai geras ir išmintingas sprendimas.