Čilės tenisininkas Hansas Podlipnik-Castillo (ATP 520) šeštadienį turės progą iškovoti antrą titulą Vilniuje vykstančiame Tarptautinės teniso federacijos (ITF) Futures serijos turnyre „Lietuvos Respublikos Prezidento taurei laimėti", teigiama pranešime spaudai.

Šiandien vykusiame dvejetų turnyro finale čilietis, kartu su baltarusiu Andrejumi Vasilevskiu, 6:2 6:2 įveikė baltarusius Nikolajų Fidirko ir Jegorą Gerasimovą.

Be to, vienetų turnyro pusfinalyje H. Podlipnik-Castillo 6:2 6:3 nugalėjo ukrainietį Stanislavą Poplavskį (ATP 628).

Antruoju finalo dalyviu tapo Estijos tenisininakas Vladimiras Ivanovas (ATP 1195), pusfinalyje 6:3 6:1 nugalėjęs vokietį Joną Luetjeną (ATP 1342). Primename, kad į pagrindinį turnyrą Estijos sportininkas pateko tik po atrankos varžybų.

Finalinis susitikimas tarp H. Podlipnik-Castillo ir V. Ivanovo Sereikiškių teniso aikštyne Vilniuje vyks rugpjūčio 6 dieną, šeštadienį. Mačo pradžia - 11 valandą.