Gynybos ministras Andris Sprūdas antradienį žurnalistams pranešė, kad kitąmet Latvijos gynybos biudžetas turi padidėti iki 4 proc. BVP, o vėliau – iki 5 proc. BVP.
Komentuodama šį pareiškimą, prezidentas teigė, kad gynybos išlaidų didinimas „ant popieriaus“ skamba gerai, tačiau to negalima pasiekti vien tik valstybės biudžeto deficitu. Anot jo, reikia kalbėti apie valstybės valdymo efektyvumo didinimą.
„Reikia apsvarstyti ir kitus klausimus, bet mes sėkmingai įveiksime šį laikotarpį tik tada, kai suprasime, ką turime daryti patys, o ką - kartu su sąjungininkais“, – pabrėžė E. Rinkevičius.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!