Anglijos „Premier“ lygos pirmenybėse sužaistos dar vienerios 8-ojo turo rungtynės. „Liverpool“ klubas namuose 2:1 (1:0) palaužė Londono „Chelsea“.

Tai buvo jau septintoji Arne Sloto auklėtinių pergalė per pirmuosius 8 susitikimus.

Pirmajame kėlinyje tiek vienos, tiek ir kitos komandos žaidėjai ne kartą teisėjo reikalavo vienuolikos metrų baudinio.

Tiesa, jis skirtas buvo tik kartą, kai jį 29-ąją minutę už pražangą baudos aikštelėje jį sėkmingai realizavo „Liverpool“ atakų lyderis Mohamedas Salahas.

Netrukus šeimininkai pelnė ir antrąjį įvartį, bet jis dėl nuošalės nebuvo įskaitytas.

O prasidėjus antrajam kėliniui „Chelsea“ surado atsaką. 48-ąją minutę Nicolas Jacksonas pabėgo prieš vartininką ir Londono klubo pirmasis smūgis į vartų plotą virto išlyginamuoju įvarčiu.

Visgi, lygus rezultatas išliko neilgai. Curtisas Jonesas vos po trijų minučių po M. Salaho sugebėjo sukontroliuoti kamuolį būdama vienas prieš vartininką bei pasiųsti jį į varžovų vartų tinklą.

„Chelsea“ dar bandė kurti atakas ir atsirasdavo pavojingų užuomazgų, tačiau įvarčiais situacijos nevirto. Galiausiai rezultatas nepakito ir „Liverpool“ šventė pergalę.

Po šios pergalės „Liverpool“ klubas susigrąžino pirmąją „Premier“ lygos poziciją, vienu tašku lenkdama „Machester City“.