Pchenjane dar vienas propagandinis spektaklis. Į mauzoliejų, kuriame palaidoti Kim Jong Uno senelio ir tėvo palaikai, jį atlydi armija ištikimiausių režimo lyderių. Šiaurės Korėjoje minimos 25-osios šalies įkūrėjo Kim Il Sungo mirties metinės. Dabartinio lyderio senelis Šiaurės Korėją iki mirties valdė 46-erius metus nuo pat šalies įkūrimo 1948-aisiais.
Lygiai vidurdienį vietos laiku šalyje sustoja gyvenimas. Nuolankiai buvęs šalies lyderis tylos minute pagerbiamas ir paprastų šiaurės korėjiečių, ir režimo atstovų. Po mirties Kim Il Sungas buvo paskelbtas „amžinuoju prezidentu“, vadovaujančiu iš kito pasaulio. Iškilmėse dalyvavo ir įtakingiausia moteris Šiaurės Korėjoje – jaunesnioji lyderio sesuo.
Spėliojama, kad Propagandos ir agitacijos padaliniui vadovaujanti 30-metė ateityje esą gali tapti Kim Jong Uno įpėdine. Tiesa, nors Šiaurės Korėjoje Kim Il Sungas prisimenamas kaip didvyris ir vis dar yra garbinamas, iš tiesų jis buvo brutalus diktatorius, šalyje įkūręs lagerinę gulago sistemą ir padėjęs pamatus vienam žiauriausių režimų pasaulyje, kurio metodais iki šių dienų vadovaujasi jo anūkas.
Paskutiniais Kim Il Sungo valdymo metais Šiaurės Korėjoje prasidėjęs badas vėliau nusinešė daugiau nei milijoną gyvybių.