„LG OLED & RIMO Adero“ komanda Palangoje pasibaigusias „Aurum 1006 km powered by Hankook” lenktynes baigė pakilia nata. Komanda varžybas baigė ne tik bendroje įskaitoje užėmė trečią vietą, jie taip pat iškovojo pirmąją vietą „GT Open“ automobilių klasėje.

„Dar kartą varžybos parodė, jog „GT3“ klasės automobilius tikrai sunku pavyti su tokio kalibro „Porsche“, – finiše įžvalgomis dalinosi M. Janavičius.

„Mes stengėmės iš paskutiniųjų. Reikia kartais laimės, buvo kur jos mums nebuvo, buvo kur mus ji aplankė. Džiaugiamės pasiektu rezultatu“, – pridūrė jis.

Greitos varžybos

Dar prieš prasidedant šioms varžyboms, automobilių sporto apžvalgininkai ir lenktynininkai minėjo, jog šiųmetinės varžybos bus labai greitos. Ir kaip parodė dalyvių tempas – būtent taip ir buvo.

„Tempas, iš tikrųjų, įspūdingas. Mūsų Benukas Le Mane pripratęs važiuoti, jam gal paprasčiau, bet tokie mėgėjam kaip mes – sunku išlaikyti tokį tempą“, – atviravo lenktynininkas.

Daugiau – naujienos viršuje esančiame reportaže.