Vieni nervingai jaudinosi dėl atidėto skrydžio, kitus kamavo nežinia ir baimė apie neva visai čia pat esantį sprogmenį.
„Ta baimė yra visur, taip pat ir Anglijoje gyvenant, tu negali būti tikras. Vengiam didesnių žmonių susibūrimų ir tiek“, - komentavo belaukiantys žmonės.
Apie oro uoste esantį sprogmenį pranešė anonimas. Vyriškis į bendrąjį pagalbos centrą paskambino iš čia pat – oro uosto terminalo. Anonimas tikino, kad sprogmuo oro uosto perone. Gavus šį pranešimą nedelsiant pradėta reaguoti. Iš pastato evakuota apie keturi šimtai žmonių. Sustabdyti skrydžiai. Oro uostas aptvertas stop juosta, žmonėms liepta laikytis atokiau ir laukti. Dauguma žmonių, laukiantys skrydžio į Londoną, pasipiktinę susiklosčiusia situacija ir jokiu oro uoste padėtu sprogmeniu netikėjo.
„Nejuokingas juokas. Kvailai, visi supranta, kad čia nieko nėra, bet kažkas vis tiek matyt pasirodo pakankamai juokinga“, - TV3 sakė vaikinas.
Iš savo darboviečių per evakuaciją išvarytos ir oro uoste dirbančios moterys. Jos teigia, jau žinojusios, ką daryti ir kaip elgtis, nes pranešimas apie sprogmenį oro uoste buvo gautas ir pernai.
Atvažiavę išminuotojai su tarnybiniais šunimis ir specialia technika apžiūrinėja teritoriją. Greitai paaiškėjo, kad sprogmens čia nė kvapo. Į oro uosto terminalą, tęsti savo skrydžių suskubo nuvargę žmonės. Kiti prie vartų laukia savo artimųjų, kone tris valandas įstrigusių nusileidusiame lėktuve.
Bene iškart po to, kai oro uostas atnaujino savo veiklą, Kaune policija sučiupo ir nusikaltėlį, sukėlusį visą oro uostą ant kojų. Trisdešimt dviejų jaunas vyras ne kartą teistas.
Už šį sveiku protu nesuvokiamą poelgį jam gresia kalėjimas iki keturių metu. Taip pat kiekvienas nuostolius oro uoste patyręs keleivis turi teisę pateikti vyrui ieškinį dėl žalos atlyginimo.