Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
mūsų parduotuvėse daug padirbto alyvuogių aliejaus, bet visiems gerai?
@alyvų fėja o kuo jis blogesnis arba skiriasi nuo originalo?, manau kad niekuo
@alyvinė Tuo, kad pagamintas iš saulėgrąžų aliejaus. Prastesnis, sveikatai labiau kenkia
Tai vat kodėl anūkas susipyko su kitaicais,nepriėmė kiniečiai vogtų sūrių!
kietas sūris ,atrodo, nėra sveikas produktas, daug jo nesuvalgysi iš karto. metai iš metų guli visokių rušių vitrinose, neperku, išskyrus lietuvišką džiugą per šventes, dar lyditas skilandukas neblogas ir medžiotojų, o desertui tas neikandamas džiovintas su kmynais.
Skvernelis su Širinskeine turi įveti apribojimus sūrio prekybai Lietuboje! Neduok Dieve pateks į mūsų rinką per pigus koks sūris...! Kiekveinas sūris Lietuvoje turi turėti banderolę, jais prekiauti draudžiama sekmadieniais o pirkėjai kiekveinas turi gautio leidimą pirkti pas Širinskienę, kuriam reikai nurodyti kokiu tikslu perkama, gramų kiekis. O norint gauti kitą leidimą, būtinai reikės pristatyti sunaudoto ir suvirškinto sūrio įrodymą iš WC, sveriantį ne mažiau nei pirktas sūris. Štai tokia ekonomika yra suprantama kaip reikalinga Lietuvai dabartinės valdžios
Kaip ten sovietuose sakydavo: yra žmogus, bus ir straipsnis. Tai ir čia yra atvejis su sūriais, kuri galima panaudoti kaip paskelbimą to, kas laukia žmogaus asmeniškai ir žmonijos apskritai. Ir tai nekaip nesusieją su saugumu, o ypač su materialinių daiktu (sūrių ar panašaus) apsauga.
Ruskiai mano, kad jų sūris prastesnis.... Ne ne ne, jie ne mano, o žino ir ten nelabai iš viso rasi sūrio, tik sūrio produkto arba kažką panašaus su užrašu sūris.
Lauksime straipsniu apie ir apie žmonių mikroschemų iterpima po oda, motyvuojant žmogaus saugumu.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų