"Lietuvos ryto" krepšininkai Europos taurėje patyrė antrą pralaimėjimą. Jie rezultatu 103:83 pralaimėjo „Asesoft“ krepšininkams.

Startinis vilniečių penketas: Paulius Dambrauskas, Martynas Gecevičius, Travisas Leslie, Gediminas Orelikas ir Antanas Kavaliauskas.

Susitikimo pradžioje šeimininkai šovė į priekį 2:9 (3 min.). Po dar vieno sėkmingo rumunų klubo išpuolio V.Šeškus buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės (2:11).

Aikštėje pasirodęs A.Juškevičius iš karto pelnė dvitaškį - 4:14.

G.Orelikas smeigė tritaškį, tačiau „Asesoft“ legionieriai toliau nesunkiai rinko taškus - 11:30 (8 min.). Paskutinėmis ketvirčio sekundėmis M.Lukauskis tiksliai realizavo baudos metimus ir sušvelnino skirtumą (17:30).

„Lietuvos rytas“ toliau artėjo prie varžovų - 24:34. A.Valeika dėjimu sudrebino rumunų krepšį - 26:37. Aikštėje įsivyravo chaosas - abu klubai nebrangino kamuolio ir netaikliai atakavo.

Ploješčio komanda vėl susikrovė solidų pranašumą, kurį apkarpė B.Barono ir A.Juškevičiaus dvitaškiai (38:56, 20 min.).

Po didžiosios pertraukos į vilniečių bandymus prisivyti rumunai atsakydavo taikliais dvitaškiais.

G.Oreliko tritaškis sušvelnino skirtumą iki 14 taškų (50:64, 25 min.). Prieš paskutinę susitikimo dalį „Asesoft“ toliau pirmavo 61:80.

„Asesoft“ amerikiečiai toliau skandino „Lietuvos rytą“. Vilniečiai nenuleido rankų ir priartėjo iki 14 taškų (74:88). A.Juškevičius smeigė tritaškį ir varžovų treneris V.Arnautovičius buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės (77:88, 36 min.). Vis dėlto, rungtynių pabaiga vilniečiams susiklostė nesėkmingai.