Septintą pergalę dešimtose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo bei į trečiąją vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje pakilo Toronto „Raptors“ klubas su Jonu Valančiūnu.

Penktadienį namuose 19,8 tūkst. žiūrovų akivaizdoje Toronto krepšininkai 100:81 (17:21, 23:19, 32:21, 28:20) nugalėjo keturioliktojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančią Naujojo Orleano „Pelicans“ (1 pergalė ir 8 pralaimėjimai) komandą, kuri pirmajame kėlinyje turėjo 9 taškų persvarą.

Starto penkete žaidęs lietuvis prie pergalės prisidėjo dvigubu dubliu – pelnė 20 taškų bei po krepšiais atkovojo 10 (6 – puolime) kamuolių. Be to, jis blokavo du varžovų metimus, keturissyk suklydo ir triskart prasižengė. Per nepilnas 28 žaidimo minutes (27:47) J. Valančiūnas pataikė 8 dvitaškius metimus iš 11 bei realizavo 4 baudų metimus iš 6.

20 taškų nugalėtojams pelnė ir Kyle'as Lowry'is (5 rezultatyvūs perdavimai, 6 sugriebti bei 4 perimti kamuoliai), 15 – DeMaras DeRozanas (11 rezultatyvių perdavimų), 11 – DeMarre'as Carrollas, 10 – Patrickas Pattersonas, po 9 – Luisas Scola bei Cory'is Josephas.

Svečių gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Ericas Gordonas (30 tšk.), Jrue'as Holiday'us (19 tšk.) ir Alexis Ajinca (10 taškų bei 9 atkovoti kamuoliai).

Kitą NBA pirmenybių reguliariojo sezono mačą „Raptors“ krepšininkai sekmadienį svečiuose žais su Sakramento „Kings“ ekipa.