• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Gandai apie neveikiančius matuoklius pakurstė greičio mėgėjus. Praėjusią savaitę   kelių patruliams pavyko surinkti gražų pažeidėjų derlių. Sumos, įrašytos baudos lapeliuose, papildys valstybės biudžetą.

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau ne paslaptis, kad už  pažeidimą vairuotojai vis dar yra labiau linkę susitarti. LNK laida „Ne vienas kelyje“ aiškinosi, kas gresia vairuotojui siūlančiam kyšį ir ar pareigūnas turėtų įspėti pilietį to nedaryti. Juk per metus oficialiai užregistruoti 205 atvejai, kai vairuotojai, siekdami išvengti atsakomybės siūlė pinigus. Vien spalio mėnesį užfiksuoti 32 mėginimai papirkti pareigūną. Atskleistų gundymų pinigais kasmet daugėja. Įdomu kodėl, ar vairuotojai tapo dosnesni, ar policininkai sąžiningesni!?“ – klausia laidos vedėjas Dainius Leonavičius.

REKLAMA

Pasak policijos pareigūnų, kyšius linkę siūlyti tie vairuotojai, kurie pagaunami už sunkesnius kelių eismo taisyklių pažeidimus, už kuriuos gresia automobilio konfiskacija ar teisės vairuoti atėmimas. Tačiau bandyti policininko sąžinę irgi tampa rizikinga, nes sunkmetis keičia ir jų požiūrį į darbo vietą. Jei prieš metus išeidamas ar atleistas iš tarnybos pareigūnas būdavo tikras dėl kito, kartais net geriau apmokamo darbo, tai šiandien situacija rinkoje yra smarkiai pasikeitusi. Matyt, ne tik pareigūnams postas tapo brangus, bet ir vairuotojai prieš smarkiau paspausdami akseleratorių pasvarsto, ar verta viršyti leistiną greitį daugiau nei 10 km/h.  

„Ne vienas kelyje“  – sekmadienį  17 val. per LNK

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų