Penktoje vietoje Naujoje Zelandijoje įsikūrusių maorių genties rotorua įšventintiems nariams, sekančią dieną po ketvirtosios klasės baigimo, privaloma permiegoti su visais subrendusiais (šioje gentyje suaugę skaitosi žmonės, sulaukę pilnametystės – atšventę penktąjį gimtadienį) savo brolių ir seserų vaikais. Ačiū Dievui, kad vos kas keturiašimtasis rotoruaietis gauna pradinį išsilavinimą.
Ketvirti Pabaltiškieji lietuvių kaimynai lenkai taip pat turi daugybę įdomių tautinių tradicijų. Tačiau linksmieji šnypštukai ypač pasižymi žiauriomis, kruvinomis muštynėmis po kiekvienų futbolo rungtynių, nepriklausomai nuo to, kas jose dalyvavo ir kas nugalėjo. Neklaužados nevengia naudoti ir šaltųjų ir karštųjų ginklų, kaip antai: peiliai, kirviai, bokso pirštinės, dujiniai ir šratiniai pistoletai, pačiūžos ir nupjautvamzdžiai medžiokliniai šautuvai. „Muštynės be aukų – ne muštynės!“ - šnypščia dvylikmetis Zbygniew Kvašniewzskiy, po eilinių, kassavaitinių futbolo rungtynių tarp vienos Varšuvos priemiesčio mokyklos trečiokų.
Trečioje vietoje aptinkami Indėnų lakotų genties muskogių-natčezų vyrai, kurie labai mėgsta žaisti domino ir gerti ugninį vandenį. Azartiškieji Šiaurės Amerikos čiabuviai, kiurksodami baruose nuolat sutraukia aplink save drūtų baltaodžių naftininkų būrius. Suburia ne šiaip sau, o tam, kad būtų itin smarkiai ir negailestingai sumušti. Musgogai-natčezu genties nariai itin mėgsta būti mušami, ir todėl juos, kartu su rusų moterimis randame trečioje savo penketuko vietoje.
Antri po kiekvienos Ferrari komandos pergalės Formulės-1 lenktynėse, milžiniškos katapultos, užimančios plotą tarp dviejų didžiųjų Romos upių – Tiberio ir Lacijo, dėka, saulės link, meta juodaodį liliputą. Šiais, fatališkų Ferrari komandos nesėkmių Formulės-1 lenktynėse metais, spalvotieji nykštukai gali lengviau atsipūsti – vargu, ar bent vienam iš jų teks atlikti Ikaro vaidmenį kruvinosiose Italijos savaitgalio operetėse.
Pirmoje vietojeKeisčiausios tautinės tradicijos nugalėtojai, be jokios abejonės mūsų motiniškos šalies – Rusijos gyventojai. Pirmąkart metuose valgydami braškes, jie, vienas kitam, kiek turėdami jėgų, šaukštu vožia kakton. Tą patį daro ir pirmąkart kalendoriniais metais gerdami degtinę. Sausio 2-ąją didieji Rusijos miestai, turistų būna draugiškai pašiepiamai vadinami „vienaragių slėniu“. Miestuose vargu-bau sutiksi vietinį gyventoją, kaktoje neturinį didžiulio guzo.