POR FRA 21:40
    Liepos 6 d., šeštadienis
    ENG SUI 18:40
    NED TUR 21:40

Po tašką Europos futbolo čempionato C grupėje įsirašė Slovėnijos ir Serbijos rinktinės. Antrajame kėlinyje savas progas išnaudojusios komandos rungtynes baigė 1:1.

Pirmo kėlinio pradžioje progas sau kūrėsi slovėnai, tačiau 27 min. savo pirmąjį išpuolį atliko ir serbai. Aleksandaras Mitrovičius bandė išprovokuoti pražangą, aukštai iššoko ir nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą, tačiau nuo įvarčio apsaugojo vartininko sugebėjimai.

38-ą minutę Timi Maxas Elsnikas turėjo puikią progą, kai priėmė tikslų perdavimą aikštės krašte ir iš karto paleido smūgį į vartus visgi jo bandymas tik pataikė į dešinįjį vartų stulpą.

Atšokusį kamuolį bandė pataisyti ir Benjaminas Šeško, bet kamuolys praskrido aukštai virš tikslo.

Po pirmojo kėlinio komandos į rūbines išsiskirstė taikiai – 0:0.

Paskutinės akimirkos sėkmė

Antrajame kėlinyje ir toliau savo progas kūrėsi A. Mitrovičius. 47 minutę jis gavo tikslų žemą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau jo smūgį sustabdė vartininkas.

Galiausiai 69 min. slovėnams pavyko išpildyti savo šansą. Zanas Karničnikas gavo tikslų perdavimą iš Timi Maxo Elsniko ir smūgiu į dešinįjį apatinį kampą aplenkia vartininką. Slovėnija išsiveržė į priekį (1:0).

Po 10-ies minučių slovėnas turėjo dar vieną progą, tačiau šįkart kamuolys skriejo šalia vartų.

Serbai vėliau kūrė progą po progos, tačiau įvarčiu tai pavirto tik tiksint paskutinėms sekundėms. Paskutinę pridėto laiko minutę Luka Jovičius standartinės situacijos metu pasiuntė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą 1:1. Taip serbai išsigelbėjo nuo dar vienos nesėkmės.

Primename, kad slovėnai pirmajame grupės ture 1:1 sužaidė su danas, o Serbija minimaliai 0:1 nusileido anglams.

Kitas rungtynes Slovėnija žais birželio 25-ąją dieną prieš Angliją, tuo tarpu Serbija tą pačią dieną susitiks su Danija.

Įdomu tai, kad net šešerios iš paskutinių aštuonių susitikimų tarp Slovėnijos ir Serbijos rinktinių baigėsi lygiosiomis.

Gražiausios rungtynių akimirkos:

******

RUNGTYNIŲ EIGA:

Antras kėlinys:

79 min. Z. Karnicnikas atliko dar vieną smūgį pirmuoju lietimu, tačiau kamuolys skriejo greta vartų.

69 min. ĮVARTIS!!! Zanas Karničnikas gavo tikslų perdavimą iš Timi Maxo Elsniko ir smūgiu į dešinįjį apatinį kampą aplenkia vartininką. Slovėnija pirmauja 1:0!

59 min. B. Šeško gavęs tikslų perdavimą, smūgiuoja iš aikštės krašto, bet Predragas Rajkovičius atliko stulbinamą veiksmą, kad išvengtų smūgio į viršutinį dešinįjį vartų kampą.

47 min. A. Mitrovičius nemažina apsukų ir antrajame kėlinyje. Gavęs tikslų žemą perdavimą į baudos aikštelę jis suvaldė kamuolį, tačiau jį sustabdė vartininkas.

Pirmas kėlinys:

45+1 min. Po pirmojo kėlinio komandos į rūbines išeina tuščiomis (0:0).

41 min. A. Mirtovičius ir toliau siunčia pavojingus signalus slovėnams. Serbas smūgiavo į kairįjį apatinį kampą, bet Janas Oblakas žaibiškai sugriebė kamuolį ir rezultatas nepakito.

38 min. Koks šansas! Timi Maxas Elsnikas priėmė tikslų perdavimą aikštės krašte ir iš karto paleido smūgį į vartus visgi jo bandymas tik pataikė į dešinįjį vartų stulpą.

31 min. Dar kartą į įvartį A. Mitrovičius kėsinosi po kampinio. Futbolininkas smūgiavo galva, bet kamuolys praskriejo šalia kairiojo virpsto.

27 min. Savo pirmąjį išpuolį atliko ir serbai. Aleksandaras Mitrovičius bandė išprovokuoti pražangą, aukštai iššoko ir nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą, tačiau nuo įvarčio apsaugojo vartininko sugebėjimai.

16 min. Erikas Janza atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus nepavyko.

7 min. Dar vienas slovėnų išpuolis. Janas Mlakaras prasiveržė į baudos aikštelę, tačiau jo smūgį puikiai sustabdė Serbijos vartininkas. Už tai slovėnai gavo kampinį, tačiau jo gerai neišnaudojo.

3 min. Adamas Gnezda Čerinas iš Slovėnijos sulaukė perdavimo iš aikštės krašto ir iškart sukūrė pirmąją mačo pavojingą progą. Tiesa, jis nesugebėjo tiksliai smūgiuoti ir nesukėlė problemų vartininkui.