Tokią nuomonę išsakė 82 proc. iš 2842-ų apklausos dalyvių iš Didžiosios Britanijos, Italijos, Šveicarijos, Japonijos, Honkongo, Singapūro ir Meksikos.
Kiekvieno jų investicijų, išskyrus į nekilnojamąjį turtą, vertė viršija 1 mln. JAV dolerių.
Trys ketvirtadaliai respondentų teigė, jog grynieji šiai laikais, kai rinkoje tvyro chaosas, yra patikima alternatyva.
Savo finansinės padėties pagėjimą per artimiausius 12 mėnesių pranašavo 51 proc., pablogėjimą – 13 proc. apklaustųjų. Likusi dalis teigė, jog jokių permainų nelaukia.
Daugiau kaip trys ketvirtadaliai turtuolių mano, kad emocijos dabar reikšmingesnės nei faktai formuojant visuomenės nuomonę, ypač atsižvelgiant į tai, kad būtent emocijos nulemė pastarųjų rinkimų pasaulio galybėse rezultatus.
68 proc. respondentų skundėsi dėl informacijos pertekliaus, kuris, jų manymu, ne padeda, o trukdo tik priimti svarbius sprendimus.
Turtuoliai labiausiai linkę tikėti laikraščių (70 proc.) bei autoritetingiausių televizijos kanalų (68 proc.) pateikiama informacija.
Didžiausia problema Meksikos turtuoliai įvardijo korupciją, Didžiosios Britanijos – derybas dėl jų šalies atsiskyrimo nuo Europos Sąjungos, Italijos – didelį jaunimo nedarbo lygį, Šveicarijos – nekilnojamojo turto kainas, Singapūro – tarptautinėje prekyboje stiprėjantį protekcionizmą, Japonijos – šalies visuomenės senėjimą.