Rimo Kurtinaičio treniruojama Baku „Sabah“ ekipa pirmajame atrankos į FIBA Čempionų lygą etape 71:75 (18:15, 19:18, 11:23, 23:19) pralaimėjo Noršiopingo „Dolphins“ ekipai.

Likus žaisti vos 0,5 sekundės ir „Dolphins“ turint kamuolį, šios komandos treneris Mikko Riipinenas dar paprašė minutės pertraukėlės.

Tai įsiutino R.Kurtinaitį, kuris per ją su auklėtiniais nesitarė ir net neleido jiems žaisti – krepšininkai išsirikiavo prie šoninės linijos ir varžovai tiesiog išsimetę kamuolį iš užribio užbaigė rungtynes.

R.Kurtinaitis po finalinio švilpuko paliko aikštelę ir varžovų treneriui rankos nepaspaudė.