Šį instrumentą galima būtų pavadinti įvairiai – automatizuota fotografavimo kamera, trimačių objektų kūrimo sistema ar skaitmeniniu rekonstrukcijos įrankiu. Pavadintas „OrcaM“ (orbital camera system), jis visa tai ir padaro: į didelės sferos vidų įdedamas daiktas, sfera sandariai užsidaro, ir tuomet darbą pradeda septynios fotokameros ir speciali apšvietimo sistema. Kameros daro didelės raiškos nuotraukas įvairiais kampais, o įvairūs šviesos deriniai padeda nustatyti objekto geometriją ir užfiksuoti smulkiausias detales.
Po to visos nuotraukos yra apdorojamos ir sukuriamas daikto trimatis modelis. Rezultatas yra pakankamai įspūdingas, nes vaizdas sudedamas iš 300 milijonų tiksliai erdvėje orientuotų taškų, kurių spalva, faktūra atitinka originalą.
Kūrėjų teigimu, ši kamera labai tiks kuriant kompiuterinius žaidimus, dideliu tikslumu kopijuojant istorinius ar meno objektus, kuriant įvairių daiktų dizainą. Didelis privalumas kad vartotojui nereikia kalibruoti kamerų ar apšvietimo sistemos, nes visa tai atliekama automatiškai.