• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
Partnerio turinys
Turinys paruoštas bei kontroliuojamas projekto partnerio

Šildomose patalpose visada sumažėja drėgmės, tad natūralu, kad artėjant žiemai, žmonės žvalgosi į oro drėkintuvus. Geras oro drėkintuvas tyliai išskiria reikiamą drėgmę, paskleidžia ją visoje patalpoje ir aplinka joje tampa sveikesnė bei komfortiškesnė. Gero drėkintuvo nereikia nuolat prižiūrėti, jis nepalieka jokių pėdsakų: rasos taškelių ar nedidelių balų ant grindų ar kito pagrindo. Be to, jo dizainas yra toks, kad šio įrenginio tarsi nesimato – jis darniai įsilieja į įvairius interjerus.

Šildomose patalpose visada sumažėja drėgmės, tad natūralu, kad artėjant žiemai, žmonės žvalgosi į oro drėkintuvus. Geras oro drėkintuvas tyliai išskiria reikiamą drėgmę, paskleidžia ją visoje patalpoje ir aplinka joje tampa sveikesnė bei komfortiškesnė. Gero drėkintuvo nereikia nuolat prižiūrėti, jis nepalieka jokių pėdsakų: rasos taškelių ar nedidelių balų ant grindų ar kito pagrindo. Be to, jo dizainas yra toks, kad šio įrenginio tarsi nesimato – jis darniai įsilieja į įvairius interjerus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Skamba paprastai, tiesa? Nustebsite sužinoję, kad nelengva tokį rasti. Bet mes radome gerą oro drėkintuvą – „Xiaomi Smart Evaporative Humidifier“!

REKLAMA

Šildymo sezonas išsausina orą: kaip sau padėti?

Prasidėjus šildymo sezonui iškyla ta pati problema – patalpų ore trūksta drėgmės. Toks oras   

išsausina kvėpavimo organų gleivinę, padidėja jautrumas infekcijoms. Sausas oras gali sukelti odos niežėjimą ir pleiskanojimą. Akių ašarojimas – taip pat gali būti sauso patalpų oro padarinys. Sausas oras  pavojingas sergantiems astma arba turintiems alergijų. 

REKLAMA
REKLAMA

Šildymas labai sausina orą – ši problema žinoma jau labai seniai. Kad šildymo metu oras būtų  mažiau sausas, anksčiau prie masyvių ketaus radiatorių (arba į tarpus tarp jų sekcijų) buvo statomi indai su vandeniu. Kiti ant radiatoriaus padžiaudavo šlapią rankšluostį. Šiais laikais to daryti nereikia, nes gaminama daug įvairiausių modelių oro drėkintuvų.    

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Buitiniai drėkintuvai gali būti šalto arba karšto garinimo bei ultragarsiniai. Šalto garinimo oro drėkintuvai aplinkoje nepalieka jokių pėdsakų: kalkių nuosėdų, kondensato, nesukuria miglos. Tokie drėkintuvai automatiškai palaiko pasirinktą oro drėgmės lygį, yra kompaktiški, veikia labai tyliai, todėl gali būti įjungti visą parą (gero oro drėkintuvo naktį negirdėsite net jei jis stovės miegamajame netoli jūsų lovos), be to, jie gerai valo orą. 

REKLAMA

Karšto garinimo drėkintuvai irgi gerai drėkina orą, bet turi trūkumų: nepageidaujama statyti arti baldų ar sienų, nes ant jų paviršių gali susidaryti drėgmės lašelių, oro garai yra aukštos temperatūros, įrenginiai gerokai triukšmingesni nei šalto oro garintuvai, naudoja kur kas daugiau elektros energijos. Ultragarso drėkintuvai drėkina orą, gali sukurti miglą.

REKLAMA

Drėkintuvas „Xiaomi Smart Evaporative Humidifier“ yra šalto oro garinimo drėkintuvas, turintis visus tokio garinimo privalumus.  

Universalus, daugeliui interjerų tinkantis „Xiaomi Smart Evaporative Humidifier“ dizainas

Oro drėkintuvas „Xiaomi Smart Evaporative Humidifier“ – 390 mm aukščio ir 230 mm skersmens baltas cilindras. Gerai, kad baltas – mūsų šalies interjeruose dominuoja šviesios spalvos, tad baltos spalvos drėkintuvas neišsišoka, netampa interjero svetimkūniu. Gerai, kad cilindras, o ne kampuota dėžė – cilindras kur kas „taikesnė“, interjere labiau pasislepianti, o ne išsiryškinanti forma.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Cilindro viršus labai panašus į reaktyvinio lėktuvo turbiną. „Turbinos“ centre esančiame apskritime yra šeši nedideli simboliai – įvairiausi indikatoriai. Centre – nematomas ekranas apie kurį sužinosite tik tada, kai prietaisą įjungsite. Drėkintuvo viršutinei daliai turbinos forma suteikta dėl to, kad iš įrenginio išeinantis drėgnas oras pasiskirstytų kuo plačiau. 

REKLAMA

Kaip ir visi išmanieji „Xiaomi“ namų įrenginiai, taip ir oro drėkintuvas „Xiaomi Smart Evaporative Humidifier“ prisijungia prie išmaniajame telefone įdiegtos programėlės „Xiaomi Home“. Rašau „prisijungia“, nes jei jūsų rankose naujesnis „Xiaomi“ telefonas su „Hyper OS“ operacine sistema, beveik nieko daryti nereikia: telefonas ir išmanusis namų įrenginys patys vienas kitą susiranda, susijungia, jums tereiks gal porą kartų paspausti „OK“ ir tiek.

REKLAMA

Nors viršutinė „Xiaomi Smart Evaporative Humidifier“ dalis panaši į reaktyvinį variklį, tačiau jis yra tik drėkintuvas, tad valdymas programėlėje labai paprastas: yra 3 darbo režimai (pastovus, naktinis, didesnės galios) ir oro drėgmės reguliavimas (galima pasirinkt iki 70 proc. oro drėgnumą). Be to, tiek programėlė, tiek drėkintuvo ekranas rodo koks šiuo metu yra jūsų kambario oro drėgnumas. Valdyti drėkintuvą galima ne tik programėle, bet ir ant drėkintuvo korpuso esančiais valdikliais.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Paprastas „Xiaomi Smart Evaporative Humidifier“ aptarnavimas

Oro drėkintuvo „Xiaomi Smart Evaporative Humidifier“ aptarnavimas yra labai paprastas ir patogus. Jums nieko nereikia atidarinėti, išiminėti, jums net nereikia stengtis atsargiai nukreipti vandens srovę, kad pro šalį nenutekėtų vandens: tiesiog paimate indą ir pilate vandenį ant drėkintuvo viršaus. Plotas į kurį galite taikyti – didžiulis (visas drėkintuvo skersmuo).

REKLAMA

Drėkintuvo apačioje yra „plūdės“ principu veikiantis indikatorius, aiškiai parodantis kiek vandens yra drėkintuve. „Xiaomi Smart Evaporative Humidifier“ drėkintuve telpa 4 litrai vandens, o kai vanduo baigiasi, jis automatiškai išsijungia.

„Xiaomi Smart Evaporative Humidifier“ drėkinimo našumas yra didelis – 400 ml/h, taigi keturis litrus vandens jis gali išgarinti per 10 valandų. Tačiau taip nutiks tik tuo atveju, kai įjungsite pirmą kartą, nes oras kambaryje bus sausas ir drėkintuvui reiks intensyviau padirbėti, kad pasiekti 55 – 60 proc. drėgmės lygį, vėliau jis dirbs mažesniu našumu ir drėkintuvą vandeniu papildyti turėsite kartą per 1–2 paras. Drėkintuvas automatiškai palaiko atitinkamą drėgmės lygį, pats reguliuoja drėkinimo intensyvumą

REKLAMA

Dar vienas puikus „Xiaomi Smart Evaporative Humidifier“ bruožas – tylus darbas. Reikia gerai įsiklausyti, norint išgirsti, kad jo viduje kažkas sukasi, dirba elektrinis variklis. Drėkintuvo testavimo metu net nejungiau „naktinio“ režimo sumažinančio skleidžiamo triukšmo lygį iki 32 dB(A) ir automatiškai pritemdančio ekraną ir indikatorius – to tiesiog neprireikė.

REKLAMA
REKLAMA

„Xiaomi Smart Evaporative Humidifier“ drėkintuvas taip pat turi antibakterinį filtrą ir sidabro jonų modulį. Nustojus drėkinti orą, filtras automatiškai išdžiovinamas, kad dėl ilgalaikio vandens poveikio nesiveistų pelėsis. Vandens rezervuare esantis sidabro jonų modulis palaipsniui mažina bakterijų išgyvenamumą. Kad drėkintuvo tiekiamas oras būtų kuo sveikesnis, rekomenduojama kas savaitę valyti vandens rezervuarą, kas dvi savaites filtrą.

Vertinimas           

Modernus, apie 100 eurų kainuojantis oro drėkintuvas „Xiaomi Smart Evaporative Humidifier“ jūsų namuose sukurs kur kas sveikesnę ir komfortiškesnę aplinką. Didelis 400 ml/h našumas, didelis 4 l rezervuaras, labai tylus darbas, antibakterinis filtras, patogus valdymas. Gerai apgalvotas dizainas (drėkintuvas greitai randa vietą įvairiuose kambariuose) ir jokių balučių ar kitų nepageidaujamų darbo pėdsakų.

Apžvalgos autorius  R. Kažimėkas

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų