Vieną dieną, automobilių konstravimo meną puikiai išmanantis vokietis sugalvojo pradėti naują projektą. Ieškodamas įkvėpimo įvairiuose automobilių tema rašančiuose žurnaluose, Gunterio dėmesį patraukė amerikiečių pasididžiavimas - „Chevrolet Corvette“. Labai greitas, išvaizdus, klasikinės komponuotės kupė.
Gunterio Artzo galvoje atsirado milžiniškas kiekis idėjų kaip jis galėtų panaudoti amerikietišką automobilį, tačiau po ilgų svarstymų ir diskusijų su kolegomis, vokietis nusprendė sukryžminti kuklųjį „Opel Kadett“ ir raumeningąją „Chevrolet Corvette“.
Į automano dirbtuves atvežta „Chevrolet Corvette“ buvo labai greitai nurengta. Visos kėbulo detalės ir kiti puošnūs rūbai buvo padėti į didžiulę spintą. Vietoj anapus Atlanto pagamintų kėbulo detalių buvo sumontuoti modifikuoti „Opel Kadett“ aksesuarai.
Sparnai, priekinis ir galinis buferis, variklio dangtis, durys - visos kėbulo detalės turėjo būti prailgintos arba praplatintos. Išskyrus priekinius ir galinius žibintus, bei šoninius veidrodėlius, vokietis turėjo pasigaminti pats.
Tolimesnė projekto eiga turėtų būti nuspėjama. Techninė automobilio dalis išliko nepasikeitusi - po europietiška išvaizda slypėjo „Chevrolet Corvette“ variklis, pavarų dėžės, interjeras ir kitos smulkios detalės.
Kadangi vokietis naudojo 1984 metų gamybos „Chevrolet Corvette“, ši automobilį į priekį varė 5.7 litro, 8 cilindrų benzininis variklis išvystantis 208 arklio galias ir 393 Nm sukimo momentą, Tačiau keliuose skirtinguose šaltiniuose nurodoma, jog „Cordett“ motoras buvo truputėlį galingesnis. Jis pasiekdavo 381 arklio galią.
Naujais drabužiais pasidabinęs automobilis iki 100 km/val. įsibėgėdavo per 6.5 sekundės ir pasiekdavo maksimalų 245 km/val. greitį. Prieš 30 metų tokios automobilio charakteristikos buvo laikomos ne vidutiniškomis, o įspūdingomis.
Projekto autorius, Gunteris Artzas, iš pradžių planavo pagaminti dešimt šio automobilio vienetų, tačiau dėl nežinomų priežasčių ši mintis nebuvo įgyvendinta. Vienintelis egzempliorius iki šiol priklauso projekto autoriui - Gunteriui Artzui.