Triuškinančią pergalę Eurolygoje iškovojo Pirėjo „Olympiacos“ (3-2) komanda, kurios marškinėlius vilki Ignas Brazdeikis.

Graikijos čempionai namuose 75:57 (17:14, 16:11, 28:18, 14:14) susitvarkė su Stambulo „Anadolu Efes“ (2-3) krepšininkais ir įsirašė antrąją pergalę iš eilės turnyre.

Turkijos atstovams tai buvo pirmoji nesėkmė po dviejų paeiliui laimėtų rungtynių Eurolygoje.

I.Brazdeikis ant parketo praleido 17 minučių (17:07), per kurias įmetė 4 taškus (1/2 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo atšokusį kamuolį, išprovokavo 2 pražangas, pats prasižengė 3 sykius ir surinko -1 naudingumo balą.

Iniciatyvą aikštės šeimininkai perėmė antrajame kėlinyje, kai pelnė 5 taškus be atsako ir pirmą kartą mače džiaugėsi dviženkliu pranašumu (26:16).

Po didžiosios pertraukos Graikijos ekipa įjungė dar aukštesnę pavarą. Ši pridėjo spurtą 7-0 ir šovė į priekį dar didesniu skirtumu (55:38).

Likęs ketvirtis tapo formalumu, tačiau ir jo metu visiškai dominavo aikštės šeimininkai. Šie sugebėjo padidinti turėtą pranašumą iki rekordinio 25 taškų (75:50).

„Olympiacos“: Nigelas Williamsas-Gossas (7 atk. kam.) ir Kostas Papanikolaou (7 atk. kam.) po 14, Alecas Petersas 12, Isaiah Canaanas 10, Moustapha Fallas 7, Nikola Milutinovas 6.

„Anadolu Efes“: Elijah Bryantas 10 (2/4 dvit., 1/5 trit., 3/4 baud.), Dariusas Thompsonas 9, Shane'as Larkinas (5 rez. perd.) ir Derekas Willisas po 8, Tiboras Pleissas 7.