Po 16 tarnybos metų praėjusią vasarą karys pasitraukė iš karinio jūrų laivyno. Teisę pretenduoti į pensiją jis turėtų tik atitarnavęs 20 metų. Buvęs snaiperis pasakojo nesėkmingai mėginęs per kariuomenę gauti bent sveikatos draudimą, tačiau jsulaukė atsakymo: „Jūs jau netarnaujate, jūsų draudimas baigėsi. Ačiū už 16 metų."
Operacija prieš O. bin Ladeną 35 metų vyrui tapo našta. Buvęs karys pasakojo, kad jo šeima gyvena bijodama galimų keršto aktų. Su žmona jis išsiskyrė, tačiau taupymo sumetimais pora vis dar gyvena po vienu stogu. „Jis tiek daug davė mūsų šaliai. O dabar atrodo, kad yra paliktas likimo valiai", – žurnalui sakė buvusi kario sutuoktinė.
Buvęs snaiperis žurnalistui papasakojo ir apie operacijos Abotabade eigą. Akistata su O. bin Ladenu, anot jo, truko vos 15 sekundžių. „Jis atrodė suglumęs. Ir gerokai aukštesnis, nei tikėjausi", – atviravo karys. Kadangi „Al Qaeda“ vadeiva prieš save pastatė jauniausią moterį, snaiperis bijojo, kad ji gali būti su sprogmenų diržu. Be to, O. bin Ladenas netoliese turėjo automatą „Kalašnikovo“.
„Tai buvo grėsmė", – sakė kareivis. Jis dukart šovė O. bin Ladenui į kaktą ir šis susmuko ant grindų. Galiausiai dar paleido šūvį O. bin Ladenui į galvą. „Jis buvo negyvas. Nejudėjo. Gulėjo iškišęs liežuvį", – pasakojo šaulys. Anot jo, elitinėms pajėgoms buvo aišku, kad apie O. bin Ladeno paėmimą į nelaisvę negali būti kalbos. Nors nebuvo kategoriško nurodymo žudyti, tai buvo pasakyta tarp eilučių.