Nyderlanduose vykstančiame ITF serijos moterų teniso turnyre pergalingai startavo geriausia Lietuvos žaidėja Justina Mikulskytė (WTA-218), kuri per 1 valandą 56 minutes 6:3, 6:3 nugalėjo kvalifikaciją įveikusią vokietę Laurą Boehner (WTA-1056).

Lietuvė šiame mače pralaimėjo 4 savo padavimų serijas, bet nė karto nesivijo varžovės – pati J.Mikulskytė realizavo net 7 „break pointus“ ir abu setus pradėjo nuo laimėtų varžovės padavimų serijų. Vokietė po antrųjų savo padavimų pelnė vos 21 proc. galimų taškų (lietuvė – 48 proc.).

J.Mikulskytė pelnė 6 WTA vienetų reitingo taškus ir 624 JAV dolerius. Aštuntfinalyje lietuvės lauks vardinį kvietimą gavusi 18-metė olandė Rose Marie Nijkamp (WTA-1249), kuri ITF jaunių (iki 18 metų) reitinge šiemet buvo pakilusi iki 31-os vietos.

Dvejetų varžybose lietuvė šį kartą nedalyvauja.

ITF serijos moterų teniso turnyro Nyderlanduose prizų fondą sudaro 40 tūkst. JAV dolerių.