Paaiškėjo, kad bene visi svečiai į vokelį vidutiniškai dėjo po 200 svarų, kad nuotakai atrodė per mažai, todėl ji papildomai išsiuntė sąskaitas dar po apytikriai 230 svarų.
Australijoje gyvenanti moteris vyko į bičiulės vestuves ir liko gerokai nusivylusi, todėl istoriją nusprendė paviešinti pasauliniame nuotakų gėdinimo tinklapyje. Ji skelbė, kad jaunavedžiams įdėjo apie 150 svarų grynais ir dar padovanojo dizainerio žvakę, kurios kaina apie 60 svarų. Tačiau netrukus sulaukė jaunavedžių pareiškimo, kad vienas svečiams jiems kainavo apie 380 svarų, todėl ji buvo paprašyta susimokėti dar apie 230 svarų.
„Bekalbėdama su drauge telefonu, oi, buvusia drauge, aš tiesiog padėjau ragelį išgirdusi beprotiškus reikalavimus. Vestuvės vyko prieš keletą savaičių ir jos buvo labai gražios, su daug svečių, maisto, gėrimų, prabangos. Tą akimirką, kai jiedu vidurnaktį sėdo į jachtą ir plaukė, dangų nutvieskė šimtai fejerverkų.
Grįžę iš medaus mėnesio jie visiems svečiams skambino telefonu, norėdami padėkoti. Atrodo miela, tiesa? Deja. Sulaukėme pareiškimo, kad mūsų su vyru pabuvimas šventėje jiems kainavo gerokai daugiau, nei teikėmės įdėti į vokelį. Jos kalbėjimo tonas neatrodė malonus, kalbėjo tarsi su panieka, kad štai, kaip mes drįsome.
Pradžioje aš nuoširdžiai pagalvojau, kad ji juokauja. Juk buvome artimos draugės! Mūsų dovanotos žvakės ji net neįvertino kaip dovanos, nes o ką su ja daryti, juk žvakė vis tiek nebuvo tokia, kokios ji būtų norėjusi“, - apmaudo neslėpė vestuvėse dalyvavusi viešnia.
Ilgus metus panašios dilemos kamuoja ir lietuviškų vestuvių svečius, kai nuolat svarstoma, kiek gi pridera dėti į vokelį pinigų: ar tiek, kiek leidžia kišenė, ar tiek, kad gebėtum už save susimokėti, nepriklausomai nuo to, kokia prabanga tviskėtų šventė.