Egzistuoja daugybė simuliatorių, kurie leidžia pasijusti, pavyzdžiui, lenktyninio automobilio arba lėktuvo pilotais, netgi NASA astronautais, skridusiais į Mėnulį. O štai branduolinių sprogimų simuliatoriai ne tokie populiarūs.
Vienas iš jų – „NukeMap3D“, kurį sukūrė Amerikos fizikos instituto Fizikos istorijos centro darbuotojas Alexas Wellersteinas. Šis tinklalapis leidžia modeliuoti branduolį sprogimą praktiškai bet kurioje pasaulio vietoje, pasirenkant tokius parametrus, kaip užtaiso galingumas, vėjo kryptis bei stiprumas, stebėtojo pozicija ir t.t.
Po sprogimo galima pažiūrėti branduolinio „grybo“ animaciją, nors dūmų ir ugnies tekstūros dar nenumatytos. Suteikti parametrai leis pamatyti, kaip plis branduoliniai krituliai, bus galima įvertinti sugriovimų mastą ir žuvusių žmonių netektį, juolab kad įvykdyti virtualų sprogimą galima ir ypač tankiai apgyvendintose Žemės vietose.
Kadangi simuliatorius naudoja „Google Maps“ duomenis, virtualiai atominei bombai numesti reikalingas naršyklei skirtas „Google Earth“ priedas.