Trokšdama išsigydyti spuogus, mergina internete ieškojo įvairiausių gydomųjų priemonių, kurias būtų galima rasti namuose – išbandė net žalią česnaką, kuris tik išdegino žaizdas ir ant taip problematiškos veido odos.
Būdama 17-os Emma ne tik savo žiniomis bandė išgydyti aknę, bet taip pat pradėjo vartoti skirtingus vaistinius preparatus. Vienas kurių – doksiciklinas – tariamai sutrikdė jos regėjimą: mergina nebegalėjo vairuoti, skaityti ir net vaikščioti tamsoje be lazdelės. Aklumas – vienas iš doksiciklino šalutinių poveikių.
Šiuo metu Emma beveik visiškai prarado periferinį regėjimą, taip pat negali matyti pusės vaizdo dešine akimi. Vaizdą ji apibūdina kaip „neryškų ir nuolatos judantį“.
Mergina nustojo naudoti pudrą ir vaistus, o savo išbandymu dalinasi „Instagrame“.
„Pirmasis spuogas išdygo penktoje klasėje,- prisimena mergina.- Buvo siaubinga. Mano draugė tai paskelbė visai klasei. Todėl, kai atsirado tikra aknė, mano pasitikėjimas savimi subliuško ir aš buvau pasiryžusi padaryti bet ką, kad tik atsikratyčiau spuogų.“
Dabar Emma tvirtina, kad vienas geriausių būdų gydyti aknę – nenaudoti pudros.
Paklausta, kaip išmoko nebebijoti ir nebemaskuoti odos trūkumų, mergina atsako: „Man tiesiog atsibodo nuolat galvoti apie pudrą, leisti santaupas maskuokliams, aš negalėdavau apkabinti žmonių, nes bijodavau susigadinti makiažą.“
„Aknė užknisa , bet juk tai normalu ir neverta dėl jos prarasti pasitikėjimo savimi. Gyvenimas trumpas ir trapus, ar jūs tikrai norite jį praleisti nuolat galvodami tik apie savo odą? Tai – klišė, bet vidinis grožis iš tikrųjų yra svarbiausias,“- kenčiančius dėl aknės drąsina ji.