Septintą rezultatyvų perdavimą dvidešimtose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o lietuvio Naujojo Džersio "Devils" (46 tšk.) klubas iškovojo aštuonioliktą pergalę per 46 reguliariojo sezono mačus.

Dešimtąją vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimanti bei viltis žaisti atkrintamosiose Stenlio taurės varžybose praradusi Naujojo Džersio "Devils" komanda antradienį namuose 3:2 (2:0, 1:2, 0:0) nugalėjo ketvirtojoje pozicijoje Rytuose esančius Monrealio "Canadiens" (59 tšk.) ledo ritulininkus, kurie patyrė devynioliktą nesėkmę per 46 mačus.

Po rezultatyvaus 34-erių metų lietuvio perdavimo pirmojo kėlinio pabaigoje (17:36) įvartį pelnė Jacobas Josefsonas ir arenos šeimininkai pirmavo 2:0.

Pats Lietuvos ledo ritulininkas per nepilnas 15 žaidimo minučių (14:49) nė karto nemetė į varžovų vartus bei antrajame kėlinyje (25:06) gavo dvi baudos minutes.

Iš viso D. Zubraus sąskaitoje per 20 reguliariojo sezono rungtynių - 2 įvarčiai, 7 rezultatyvūs perdavimai ir 10 baudos minučių.

Likusius įvarčius nugalėtojams pelnė Patrikas Eliašas (13:55; 375-asis įvartis NHL čempionatuose) ir Steve'as Sullivanas (24:36).

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Maxas Pacioretty'is (26:33) bei Larsas Elleris (39:39).

"Devils" vartininkas Martinas Brodeuras atrėmė 19 varžovų metimų bei NHL pirmenybių istorijoje su komanda iškovojo 669-ą pergalę.