Paskutinėse Europos čempionato B grupės pirmojo turo rungtynėse įtikinamą pergalę šventė NBA žvaigždžių vedina Vokietijos rinktinė, kuri 91:64 (15:14, 25:12, 25:17, 26:21) sutriuškino Izraelio krepšininkus.

Vokiečių persvara šiose rungtynėse išryškėjo antrajame kėlinyje, kai prieš taškus rinkusių Chriso Kamano ir Dirko Nowitzkio prisijungė Robinas Benzingas bei Philippas Schwethelmas. Būtent po šių dviejų krepšininkų tritaškių Vokietijos rinktinė pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą (38:26), kurį prieš pat didžiąją pertrauką baudų metimais dar labiau padidino D.Nowitzkis - 40:26.

Intrigos šiose rungtynėse neliko iškart po didžiosios pertraukos. Nesutikęs su arbitrų sprendimu technine pražanga buvo nubaustas Izraelio rinktinės vyr. treneris Arikas Shivakas, o tuo pasinaudoję vokiečiai surengė trijų minučių spurtą 13:5 bei ėmė triuškinti varžovus - 53:31.

Per likusį laiką Vokietijos rinktinės strategas Dirkas Bauermannas leido daugiau pasireikšti atsarginiams krepšininkams, tačiau rezultatui didesnės įtakos tai neturėjo. Vokiečiai iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 91:64.

Vokietija: D.Nowitzkis 25 (dvitaškiai 10/14), Ch.Kamanas 18 (10 atk. kam.), R.Benzingas 12, H.Schaffartzikas 10, Ph.Schwethelmas 9.

Izraelis: G.Pnini 20 (tritaškiai 4/5), L.Eliyahu 11 (6 atk. kam.) , Y.Naimy 7.