Remiantis Vakarų šalių tyrimais, Dakki universitetas (Bangladešas), kartu su keliais universitetais iš Didžiosios Britanijos nusprendė ištirti žmonių elgesį bučinio metu, įskaitant polinkį pasukti galvą į vieną ar į kitą pusę.
Tyrimo metu, kurio rezultatai buvo paskelbti mokslo leidinyje „Scientific Reports“, buvo ištirtos 48 sutuoktinių poros Bangladeše, kur bučinių viešose vietose įprastai neišvysi.
Porų buvo paprašyta bučiuotis savo namuose ir pranešti apie įvairius šio veiksmo aspektus. Buvo nustatyta, kad vyrai 15 kartų dažniau buvo linkę inicijuoti bučinį, negu moterys, ir abi lytys vienodai buvo linkusios palenkti galvą į dešinę pusę, rašoma straipsnyje.
Gauti duomenys taip pat parodė, kad tai, į kurią pusę lenkia galvą bučiuojantysis asmuo ar jo partneris (-ė), priklauso nuo to, kuri ranka yra pagrindinė.
Bangladešas šiam tyrimui buvo pasirinktas neatsitiktinai – šioje šalyje yra draudžiama vaizduoti bučinius televizijoje ir kine, o tai, anot mokslininkų, leidžia atmesti kultūrinius bučinio ypatumus ir imitavimą.